⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Istorijų vagys 3. Paslaptinga kilmė

Kaina: 10,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-06-30 10.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Istorijų vagys 3. Paslaptinga kilmė" aprašymas

Betani gali atverti portalą į bet kurią knygą. Bet po paskutinės kelionės kai kurių knygų siužetai neatpažįstamai pasikeitė. Daugiau jokių portalų į knygas!

Kai kelionės į knygas pasibaigia, belieka... KOMIKSAI! Betani ir Ovenas neria į Jupiterio miestą. Jame knibžda superherojų ir piktadarių – šaunūs nuotykiai garantuoti! Tačiau kažkas čia ne taip... Visi superherojai dingę arba praradę protą. Mieste viešpatauja Tamsa, kurio bijo net kiečiausi piktadariai. Kaip Ovenas ir Betani išsikapstys šįkart?

„Istorijų vagys. Paslaptinga kilmė“ - trečioji serijos „Istorijų vagys“ dalis žada nepamirštamus nuotykius superherojų ir piktadarių pasaulyje. Knyga su tikrais komiksų intarpais!


  • Autorius: James Riley
  • Serija: Istorijų vagys
  • Leidėjas: Debesų ganyklos
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094732737
  • Vertėjas: Vaida Jankūnaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Istorijų vagys 3. Paslaptinga kilmė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Istorijų vagys 3. Paslaptinga kilmė", kurį pristato James Riley. Siūlome ne tik išsamų "Istorijų vagys 3. Paslaptinga kilmė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido James Riley. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Istorijų vagys 3. Paslaptinga kilmė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Istorijų vagys 3. Paslaptinga kilmė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Istorijų vagys 3. Paslaptinga kilmė" perkama kartu