0

Istorika. Istorikos darbų rinktinė

  • Nuolaida knygai -38%
Kaina internetu: 5,89 €
Kaina knygyne: 9,49 €*
Sutaupote: 3.60 € (38%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Istorika. Istorikos darbų rinktinė

  • Leidėjas: Margi raštai
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 472
  • ISBN ar kodas: 9789986093305

2021-03-31 5.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Istorika. Istorikos darbų rinktinė" aprašymas

Knyga "Istorika. Darbų rinktinė" sudaryta iš įvairių žymaus šiuolaikinio vokiečių istoriko ir istoriografijos teoretiko Jörn Rüsen straipsnių rinkinių.

Sudarytojas Zenonas Norkus pirmiausia siekė pristatyti tuos autoriaus darbus, kuriuose atsispindi naujausios istoriografijos teorijos idėjos ir tendencijos, liudijančios istorijos mokslo teorijos (istorikos) transformaciją. Atsižvelgdamas į autoriaus išskirtas tris istorijos kultūros dimensijas (pažintinę, politinę ir estetinę), sudarytojas rinktinėje spausdinamus straipsnius sugrupavo į atitinkamus skyrius, knygoje vadinamus:

1) istorijos kultūros antropologija;
2) istorijos mokslas;
3) politika;
4) istorijos estetika ir
5) istorijos etika.

Rinktinėje "Istorika. Darbų rinktinė" spausdinamas platus įvadinis sudarytojo straipsnis apie J. Riuseno koncepciją ir mokslinę veiklą.

Iš vokiečių kalbos vertė Arūnas Jankauskas

Parašykite atsiliepimą apie "Istorika. Istorikos darbų rinktinė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Istoriografija

Jörn Rüsen parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Istorika. Istorikos darbų rinktinė, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Istorika. Istorikos darbų rinktinė aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Istorika. Istorikos darbų rinktinė už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Istorika. Istorikos darbų rinktinė? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jörn Rüsen tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Istorika. Istorikos darbų rinktinė" perkama kartu