0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Istoriko teritorija

  • Nuolaida knygai -28%
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (28%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Istoriko teritorija


2021-07-31 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Istoriko teritorija" aprašymas

Aurimas Švedas – istorikas, publicistas, laidų vedėjas. Jo esė žanro tekstai buvo publikuoti kultūros žurnale „Literatūra ir menas“. Geriausių pagrindu parengta kultūrologinės eseistikos rinktinė „Istoriko teritorija“, pavadinta tuo pačiu pavadinimu, kaip ir autoriaus kuriama laida.

Knygoje „Istoriko teritorija“ publikuojami tekstai papildyti, perrašyti, o dalis jų ir visiškai nauji. Skaitytojas ras trisdešimt esė, plukdančių istorinių ir filosofinių apmąstymų upe, pakeliui stabtelint prie nekonvencinių istoriografinių idėjų, savianalizės trupinių, ironiškos mūsų pasaulio kritikos užuomazgų.

Jungiamoji tekstų tema – dvidešimt pirmojo amžiaus žmogaus santykis su istorija, praeities suvokimu, atmintimi bei dabartimi. Autorius nagrinėja, kaip jaučiasi šiandieninis individas ir kodėl jis patiria konkrečius jausmus, ką jis prisimena ir kaip reikėtų vertinti užmarštį? Taip pat Arvydas Švedas ieško atsakymų, kas tokie yra šių laikų istorikai ir jų bendruomenė, kalba apie istorijos paliktus skaudulius, jos sukeltas baimes, svarsto ar praeitį galima ne tik apmąstyti, bet ir pajausti, klausia ar įmanoma parašyti ateities istoriją?

Knygos pratarmėje istorikas teigia, kad nuolat keliauja laiku ir erdve, analizuodamas istoriko teritoriją, kurioje susijungia praeitis, dabartis ir ateitis. Daug šių kelionių įvyko knygose, kitos – tyrinėjant viso pasaulio miestus.

Aurimas Švedas tekstuose tarsi diskutuoja su garsiausiais pasaulio filosofais ir antropologais, praeities ir dabarties ryšio ieško filmuose, bando išsiaiškinti, kokia istoriko darbo prasmė ir tikslai. Knygos autoriaus „Istoriko teritorija“ mąstymo ir rašymo stilius originalus bei savitas, tekstai skirti plačiai auditorijai. Pasiryžusio eiti rašytojo siūlomu keliu skaitytojo laukia susitikimas su baime, o pabaigoje – pokalbiai apie smalsumą, vaizduotę ir svajonių kūrimo poreikį.

Aurimas Švedas – netradiciškai mąstantis istorikas, radijo laidų vedėjas, straipsnių ir knygų autorius. Jis Vilniaus universitete veda istorijos ir antropologijos paskaitas ir yra parašęs keletą knygų. Pokalbių rinktinė „Irena Veisaitė. Gyvenimas turėtų būti skaidrus“ 2018-tais metais buvo išrinkta publicistikos ir dokumentikos Metų knyga.

Domina netradicinis požiūris į praeities ir dabarties santykį? Siūlome knygą įsigyti internetu ir praturtinti vaizduotę naujomis įžvalgomis. Online knygyne rasite įvairaus pobūdžio literatūros: tiek mokomosios, tiek džiuginančios vaizdingais aprašymais, veikėjais ar įmantriais siužetais. Ką pirkti visada pasufleruos atsiliepimai bei apžvalgos, taip pat parengėme santrauką su trumpais aprašymais, ištraukomis, puslapių skaičiumi ir kita informacija. Primename pasižvalgyti po akcijų ir išpardavimų pasiūlymus, nes jų metu daug knygų kainuoja pigiau.


  • Autorius: Aurimas Švedas
  • Leidėjas: Aukso žuvys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098120622

Parašykite atsiliepimą apie "Istoriko teritorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Istoriografija

Aurimas Švedas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Istoriko teritorija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Istoriko teritorija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Istoriko teritorija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Istoriko teritorija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aurimas Švedas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Istoriko teritorija" perkama kartu