0

Istoriniai ir etnografiniai užrašai

Informacija

Istoriniai ir etnografiniai užrašai

  • Leidėjas: Pasaulio lietuvių centras
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 16x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 440
  • ISBN ar kodas: 9789986418634

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Istoriniai ir etnografiniai užrašai" aprašymas
Kad ir smulkūs kasdieninio gyvenimo praeities įvykiai, - jie vis tiek yra mūsų tautos gyvenimo trupiniai, iš jų susideda tautos istorinė medžiaga. Tikiuosi, kad iš šių gyvenimo nuotrupų jaunuomenė bent šiek tiek pažins mūsų praeitį ir dar pilniau galės įvertinti tuos pakitimus, kurie vyksta šiomis dienomis. (K.Šimonis)

Parašykite atsiliepimą apie "Istoriniai ir etnografiniai užrašai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Istoriniai ir etnografiniai užrašai, kurią skaitytojams dovanoja Kazys Šimonis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kazys Šimonis su knyga Istoriniai ir etnografiniai užrašai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Istoriniai ir etnografiniai užrašai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kazys Šimonis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Istoriniai ir etnografiniai užrašai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Istoriniai ir etnografiniai užrašai" perkama kartu