TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Istoriniai periodai. VIDURAMŽIAI + B2 formato plakatas

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 2.49 SoldOut

Knygos "Istoriniai periodai. VIDURAMŽIAI + B2 formato plakatas" aprašymas

Šeštasis serijos „Istoriniai laikotarpiai" leidinys — „VIDURAMŽIAI".

Ši serijos knygelė, kaip ir kitos, skirta ketvirtų klasių mokiniams (pasaulio pažinimo temoms apie istorinius laikotarpius] ir visiems - jaunesniems ir vyresniems -, besidomintiems istorija. Ji turėtų būti naudinga pradinių klasių mokytojams. Medžiagą lengva pritaikyti ir panaudoti grupiniam darbui. Siūlytume, kad mokiniai, perskaitę tekstus skyduose, pasirinktų vieną teksto dalį iš keturių (pvz., apie vikingus] ir parengtų išsamų pasakojimą klasei apie vieną viduramžių gyvenimo sritį. Taip pat siūlome keletą mokomųjų užduočių šia tema bei tekstų papildomam skaitymui.

Šioje knygelėje yra didelio formato nespalvotas viduramžių pilies maketo ruošinys. Į jj mokiniai turi įklijuoti tam tikras detales, kurias pasigamina grupinio darbo metu. Prieš klijuojant detales, pilį reikėtų nuspalvinti. Jei klasėje vaikų mažiau, nei numatyta įklijuojamų detalių, likusias vietas taip pat galima nuspalvinti. Darbas pamokoje turėtų būti organizuojamas taip, kad vienu metu prie plakato dirbtų tik viena vaikų grupė. Šiame plakate tęsiama laiko juosta.

Linkime smagios kelionės po viduramžius!Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Istoriniai periodai. VIDURAMŽIAI + B2 formato plakatas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Istoriniai periodai. VIDURAMŽIAI + B2 formato plakatas", Jolanta Banytė, Vilija Vyšniauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jolanta Banytė, Vilija Vyšniauskienė su knyga "Istoriniai periodai. VIDURAMŽIAI + B2 formato plakatas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Istoriniai periodai. VIDURAMŽIAI + B2 formato plakatas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jolanta Banytė, Vilija Vyšniauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Istoriniai periodai. VIDURAMŽIAI + B2 formato plakatas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Istoriniai periodai. VIDURAMŽIAI + B2 formato plakatas" perkama kartu