-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 123KNYGA
Grožinė literatūra SUPERKAINA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Įstrigę centrinėje Amerikoje

Kaina: 13,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Įstrigę centrinėje Amerikoje" aprašymas

Penktoji keliautojo, žurnalisto ir TV laidų vedėjo Martyno Starkaus knyga „Įstrigę centrinėje Amerikoje“ įtraukia į stulbinančius nuotykius ir netikėtas situacijas, kurių net ir kruopščiausiai suplanuotose kelionėse išvengti sunkiai įmanoma.

Jau įprasta, kad kone kasmet vieni populiariausių Lietuvos keliautojų Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius leidžiasi į naują, iššūkių kupiną kelionę. Patyrę keliautojai viską stengiasi kuo tiksliau suplanuoti ir numatyti, tačiau vietos improvizacijoms taip pat lieka apsčiai.


Šį kartą neišskiriami keliauninkai nusprendė aplankyti aštuonias valstybes, įsikūrusias tarp JAV ir Pietų Amerikos.

„Tai mažai pažįstama teritorija, esanti toli nuo Lietuvos. To užteko, kad po kelių metų pertraukos vėl vyktume į ta pusę“, – savo pasirinkimą aiškina M. Starkus.

Kaip ir kitose kelionėse, šįkart vėl teko ieškoti išskirtinės transporto priemonės. Seniausią automobilį per visą savo kelionių istoriją išsirinkę vyrai jį pavadino Veronika ir jautėsi pasiruošę nuotykiams.

Meksikoje jie tapo susišaudymo liudininkais, Belize ieškojo, kas nuplukdytų nardyti penkis komandos narius be papildomų keleivių, plaukė su kapitonu Nindze, stebėjo ryklius, rajas ir, žinoma, vargo su automobiliais. Kelionės planai keitėsi, o nuotykių dėl to tik daugėjo ir visi jie sugulė į knygą „Įstrigę centrinėje Amerikoje“.Tradiciškai kiekvienoje kelionėje M. Starkus ir V. Radzevičius stengiasi pasigaminti kokį nors lietuvišką patiekalą ir dažniausiai patiria nemažai sunkumų, kol gauna reikiamų ingredientų ar randa tinkamas sąlygas tokiam kulinariniam iššūkiui. Šį kartą keliautojai Karibų jūros pakrantės miestelyje Mahahualyje sumanė išsikepti kugelio. Kaip Vytaras kepė kugelį ant laužo ir kaip tam buvo pritaikytos konservuotų pupelių skardinės, sužinosite knygoje parašytoje su humoru ir sveika ironija bei pateikiančioje naudingos informacijos apie tikrą gyvenimą centrinėje Amerikoje.


„Legendos – ne kelias, kuriuo važiuojam. Dėl jo tikslinkis, stok ir klausinėk, kiek tinkamas. O legendų klausyk ir tylėk“.


Vytaras RadzevičiusMartynas Starkus (g. 1973) – keliautojas, TV laidų ir renginių vedėjas, žurnalistas, prodiuseris. Vilniaus universitete baigė žurnalistikos studijas, dirbo radijo stotyse „M-1“, „Lietus“, buvo vienas iš muzikinės TV laidos „Tangomanija“ vedėjų, vedė muzikinį šou „X Faktorius“. Veda įvairias TV laidas, renginius, rašo knygas iš kelionių su kolega Vytaru Radzevičiumi.

2016 metais laimėjo Lietuvos Radijo ir televizijos komisijos konkurso „Pragiedruliai“ apdovanojimą „Už geriausią televizijos dokumentikos projektą“ – dokumentinį filmą „Karas 2020. Rusijos informacinė agresija“, kurį kūrė drauge su Jonu Baniu.

Laisvalaikiu žaidžia futbolą mėgėjų klube „Prelegentai“. Vedęs,  turi tris dukras: Martyną (iš pirmos santuokos), Mėtą ir Elzę.  • Autorius: Martynas Starkus
  • Leidėjas: Martynas Starkus
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094089466

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Įstrigę centrinėje Amerikoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie keliones

Martynas Starkus pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Įstrigę centrinėje Amerikoje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Įstrigę centrinėje Amerikoje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Įstrigę centrinėje Amerikoje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Įstrigę centrinėje Amerikoje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Martynas Starkus tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Įstrigę centrinėje Amerikoje" perkama kartu