0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Istronautai. Romėnai: atgal į praeitį

Kaina internetu: 7,49 €
Kaina knygyne: 8,59 €*
Sutaupote: 1.10 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Istronautai. Romėnai: atgal į praeitį


2021-05-31 7.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Istronautai. Romėnai: atgal į praeitį" aprašymas

Kai bebaimiai istronautai leidžiasi į didį romėnišką nuotykį, jie mažiausiai tikisi nukeliauti atgal į praeitį. O kai taip ir nutinka, skindamiesi sau kelią šioje senovės civilizacijoje ir stengdamiesi nepaleisti iš akių išdykusio katino Hero, jie gali pasikliauti tik tavo sugebėjimais spręsti galvosūkius, įveikti labirintą ir pažinti vietinius gyventojus! Tapk istorijos dalimi ir suteik naują gyvenimą senovės Romai šiame jaudinančiame istorijos, faktų ir veiklų derinyje.


  • Autorius: France Durkin
  • Leidėjas: Šviesa
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • Formatas: 15x23, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785430069100

Parašykite atsiliepimą apie "Istronautai. Romėnai: atgal į praeitį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Istronautai. Romėnai: atgal į praeitį, kurį parašė France Durkin. Siūlome ne tik išsamų Istronautai. Romėnai: atgal į praeitį aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido France Durkin. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Istronautai. Romėnai: atgal į praeitį. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Istronautai. Romėnai: atgal į praeitį dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Istronautai. Romėnai: atgal į praeitį" perkama kartu