0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ištrūkimas iš fabriko

  • Nuolaida knygai -32%
Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 5,11 €*
Sutaupote: 1.62 € (32%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Ištrūkimas iš fabriko


2021-06-30 3.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ištrūkimas iš fabriko" aprašymas

Knygoje "Ištrūkimas iš fabriko. Modernėjanti lietuvių poezija XX amžiaus 7-9 dešimtmečiais" apžvelgiama poezijos modernėjimo istorija, kurioje dalyvavo maždaug vienos kartos poetai: Sigitas Geda, Marcelijus Martinaitis, Vytautas Bložė, Vladas Šimkus, Judita Vaičiūnaitė, Jonas Juškaitis, Tomas Venclova.


Fabriko metafora, pasirinkta apibendrinti poezijos modernėjimo procesus, nulemia bendrąją tekstų skaitymo kryptį, interpretacijos rėmus. Poezijos modernėjimas, iškylantys konfliktai, atskiri apsisprendimai aiškinami ne tik ir ne tiek asmeniškame, psichologiniame lygmenyje, bet bandoma matyti kultūros, poezijos raidos dėsningumai, dominuojančios tvarkos provokuojami „maištai“, tvarkos suteikiamos pažeidimo galimybės. Turint omenyje tam tikrą tvarką, jos kaitą, dėmesys krypsta ne tiek į išorinių (politinio klimato, cenzūros) pokyčius, kiek į kultūrinių sistemų, estetinių programų veikimą, kovą, įsitvirtinimą.
 

Naujausia Rimanto Kmitos knyga - romanas "Pietinia kronikas"


Parašykite atsiliepimą apie "Ištrūkimas iš fabriko"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ištrūkimas iš fabriko, kurią skaitytojams dovanoja Rimantas Kmita. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rimantas Kmita su knyga Ištrūkimas iš fabriko jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ištrūkimas iš fabriko patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rimantas Kmita. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ištrūkimas iš fabriko palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ištrūkimas iš fabriko" perkama kartu