0

Įtemptas laukimas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Įtemptas laukimas

  • Leidėjas: Žaltvykslė
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 212
  • ISBN ar kodas: 9986-06-143-1

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Įtemptas laukimas" aprašymas

Daphne du Maurier yra viena geriausių suspenso (angl. suspense - nežinomybė, netikrumas, laukimas) literatūros kūrėjų. Pasaulinę šlovę jai pelnė patrauklaus, įtempto siužeto poetiški, romantiški, paslaptingi, kartais net keliantys šiurpą kūriniai: romanai "Rebeka", "Mano pusseserė Reičel", apsakymai "Monte Verita", "Paukščiai" (pagal jį A. Hitchcockas pastatė filmą) ir kt.


Šioje knygoje "Įtemptas laukimas" publikuojami penki anglų rašytojos Daphne du Maurier apsakymai:


"Paukščiai"

"Eskortas"

"Mėlyni lęšiai"

"Pats geriausias artistas"

"Monte Verita"


Iš anglų kalbos vertė Jeronimas Brazaitis

Parašykite atsiliepimą apie "Įtemptas laukimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Įtemptas laukimas, kurią skaitytojams dovanoja Daphne du Maurier. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Daphne du Maurier su knyga Įtemptas laukimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Įtemptas laukimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Daphne du Maurier. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Įtemptas laukimas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Įtemptas laukimas" perkama kartu