0

Įtemptojo gelžbetonio technologijos ir projektavimo pagrindai

  • Nuolaida knygai -26%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 17,19 €
Kaina knygyne: 22,99 €*
Sutaupote: 5.80 € (26%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Įtemptojo gelžbetonio technologijos ir projektavimo pagrindai

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: 9786094576591

2021-01-31 17.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Įtemptojo gelžbetonio technologijos ir projektavimo pagrindai" aprašymas

Pagrindinis vadovėlio "Įtemptojo gelžbetonio technologijos ir projektavimo pagrindai" tikslas – supažindinti esamus ir būsimus specialistus su įtemptojo gelžbetonio gamyba ir projektavimu, priklausomybe kuriant patikimas ir ekonomiškas konstrukcijas. Pateikiama žinių apie technologinių veiksnių įtaka naudojamų medžiagų konstrukcinėms savybėms ir jų įvertinimą projektavimo ir gamybos etapuose.

Nurodoma, kaip parinkti technologiniai procesai veikia ikieksploatacinę konstrukcijų būseną, kurią reikia įvertinti projektuojant, aiškinami konstrukcijų gamybos būdai, jų įtaka konstrukcijų kokybei ir armatūros įtempių nuostoliams, jų priklausomybė nuo technologinių procesų ir įrangos. Pateikiama skaičiavimo metodika, padedanti nustatyti įtempių būvį visuose gamybos ir eksploatavimo etapuose. Nurodoma būtinybė įvertinti gamybos būdus ir procesus prieš pradedant projektuoti įtemptojo gelžbetonio konstrukciją ir leidžiamųjų technologinių nuokrypų įtaką projektiniams jos parametrams.

Didelę knygos "Įtemptojo gelžbetonio technologijos ir projektavimo pagrindai" dalį sudaro žinios apie konstrukcijų skaičiavimo būdus, betono ir armatūros įtempių nustatymą, įvertinimą apskaičiuojant konstrukcijas įvairiuose jų gamybos ir eksploatacijos etapuose, užtikrinant visų ribinių būvių reikalavimus. Pateikiami statiškai nesprendžiamų surenkamųjų ir monolitinių konstrukcijų (sijų, plokščių, rėmų) gamybos bei projektavimo principai, jų skaičiavimo pavyzdžiai.

Parašykite atsiliepimą apie "Įtemptojo gelžbetonio technologijos ir projektavimo pagrindai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Įtemptojo gelžbetonio technologijos ir projektavimo pagrindai, kurią skaitytojams dovanoja Gediminas Marčiukaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gediminas Marčiukaitis su knyga Įtemptojo gelžbetonio technologijos ir projektavimo pagrindai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Įtemptojo gelžbetonio technologijos ir projektavimo pagrindai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gediminas Marčiukaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Įtemptojo gelžbetonio technologijos ir projektavimo pagrindai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Įtemptojo gelžbetonio technologijos ir projektavimo pagrindai" perkama kartu