⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Itin protingos būtybės

Kaina: 16,59 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Knygą turėsime: 2023-04-12
2023-03-31 16.59 InStock
Rezervuoti

Knygos "Itin protingos būtybės" aprašymas

„Itin protingos būtybės“ - žavi, šmaikšti ir lengvai skaitoma istorija apie draugystę, susitaikymą ir viltį, pasakojimas apie neįtikėtiną vienos našlės ryšį su milžinišku Ramiojo vandenyno aštuonkoju.

Mirus Tuvės Salivan vyrui, ji pradėjo dirbti naktinėje pamainoje Sovelio įlankos akvariume, šlavė grindis ir tvarkėsi. Darbas visada padėdavo jai užsimiršti ir susidoroti su sunkumais, o šie ją užgriuvo dar tada, kai prieš daugiau nei trisdešimt metų paslaptingai dingo jos aštuoniolikmetis sūnus Erikas, plaukiojęs laivu Pugeto sąsiauryje.

Tuvė susipažįsta su akvariume gyvenančiu milžinišku Ramiojo vandenyno aštuonkoju Marcelu. Jis žino daugiau, nei kas nors gali įsivaizduoti, bet nė nemano pajudinti nė vieno iš savo aštuonių čiuptuvų žmonių labui – kol neužmezga nepaprastos draugystės su Tuve.

Kaip tikras detektyvas Marcelas išsiaiškina, kas nutiko tą naktį, kai dingo Tuvės sūnus. Dabar Marcelas turi panaudoti visas gudrybes, kurias tik išgali panaudoti jo senas bestuburis kūnas, kad atskleistų jai tiesą, kol dar nevėlu.

Debiutinis Shelby Van Pelt romanas „Itin protingos būtybės“ primena mums, kad kartais griežtas žvilgsnis į praeitį padeda atskleisti ateitį, kuri kažkada atrodė neįtikėtina.Parašykite atsiliepimą apie "Itin protingos būtybės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Itin protingos būtybės", Shelby Van Pelt. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Shelby Van Pelt su knyga "Itin protingos būtybės" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Itin protingos būtybės" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Shelby Van Pelt. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Itin protingos būtybės" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Itin protingos būtybės" perkama kartu