BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Karūnos švytuoklė II. Įtrūkęs plienas

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 11,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-11-07


2022-09-30 11.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Karūnos švytuoklė II. Įtrūkęs plienas" aprašymas

„Įtrūkęs plienas“ - knygų serijos „Karūnos švytuoklė“ antroji knyga.

– Tėvo karalystė aižėja kaip prastai užgrūdintas plienas. Kaip puošnus, tačiau atmestinai nukaltas kalavijas.
Jis tikėjosi juo atsirėžti skalsų kąsnelį, bet ašmenys buvo ne tokie tvirti. Jie trupa kaip pasenusio vilko dantys. Ir mes dėl to kalti, – Ruklys papurtė galvą ir neleido sesei prieštarauti.
– Tai mūsų kaltė, sese. Turime ištaisyti klaidas. Pabandyti sulipdyti įtrūkusį plieną. Geriausiai jis grūdinasi bendros kovos žaizdre.

Karalius Mindaugas išgyveno sąmokslą, ir Lietuvos karalystė gyva. Senas valdovas ieško būdų sustiprinti savo valdžią, savo vietos po saule ieško užaugęs karalaitis Ruklys, o Bohemijos karalius Otakaras Antrasis visa jėga atsigręžia į Rytų Baltijos regioną. Intrigos, mūšiai ir meilė – visa tai R. Judino romane „Įtrūkęs plienas“.Kiti taip pat domėjosi


2019-11-07

2019-10-29

Parašykite atsiliepimą apie "Karūnos švytuoklė II. Įtrūkęs plienas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių istoriniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Karūnos švytuoklė II. Įtrūkęs plienas", Romanas Judinas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Romanas Judinas su knyga "Karūnos švytuoklė II. Įtrūkęs plienas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Karūnos švytuoklė II. Įtrūkęs plienas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romanas Judinas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Karūnos švytuoklė II. Įtrūkęs plienas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Karūnos švytuoklė II. Įtrūkęs plienas" perkama kartu