0

Įvadas į budizmo filosofijos studijas

Internetu: 28,99 €
Knygyne: 32,29 €*
Sutaupote: 3.30 € (11%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Įvadas į budizmo filosofijos studijas

  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786094442032

2020-07-31 28.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Ši žymaus filosofo, budologo ir rašytojo Aleksandro Piatigorskio (1929–2009) knyga "Įvadas į budizmo filosofijos studijas" yra įvadas į budizmo filosofijos studijas, budizmas kaip religija ir bendrosios žmogaus pasaulėžiūros, kultūros, meno reiškinys didžiąja dalimi paliekamas nuošalyje. Ji nepretenduoja supažindinti skaitytoją su budizmo filosofijos istorija.
Knygoje kanoniniais ir nekanoniniais tekstais pristatyta filosofija pateikiama dalimis, kurių kiekviena perteikia sinchronišką budizmo filosofinio mąstymo būklės vaizdą. Drauge jos visos sudaro budizmo filosofijos bendrosios padėties sinchronišką vaizdą – tokį, kokį šiandien galima susidaryti filosofiškai mąstant.

Kiekvieną knygos skyrių sudaro budistinio teksto ištrauka, paaiškinimai, taip pat autoriaus pasvarstymai apie filosofinį pateikiamos ištraukos turinį. Antrojoje dalyje skaitytojui aiškinamos filosofinės (retsykiais ir religinės) sąvokos bei terminai, vartojami formuluojant tuos postulatus ir išvadas. Trečioji dalis – tai autoriaus pateiktas dabartinis filosofinis apibendrinimas to, kas pateikta pirmojoje ir antrojoje dalyse.

Iš rusų kalbos vertė Algirdas Kugevičius

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu