0

Įvadas į budizmo filosofijos studijas

Kaina internetu: 28,99 €
Kaina knygyne: 32,29 €*
Sutaupote: 3.30 € (11%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Įvadas į budizmo filosofijos studijas

  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786094442032

2020-10-31 28.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Įvadas į budizmo filosofijos studijas" aprašymas

Ši žymaus filosofo, budologo ir rašytojo Aleksandro Piatigorskio (1929–2009) knyga "Įvadas į budizmo filosofijos studijas" yra įvadas į budizmo filosofijos studijas, budizmas kaip religija ir bendrosios žmogaus pasaulėžiūros, kultūros, meno reiškinys didžiąja dalimi paliekamas nuošalyje. Ji nepretenduoja supažindinti skaitytoją su budizmo filosofijos istorija.
Knygoje kanoniniais ir nekanoniniais tekstais pristatyta filosofija pateikiama dalimis, kurių kiekviena perteikia sinchronišką budizmo filosofinio mąstymo būklės vaizdą. Drauge jos visos sudaro budizmo filosofijos bendrosios padėties sinchronišką vaizdą – tokį, kokį šiandien galima susidaryti filosofiškai mąstant.

Kiekvieną knygos skyrių sudaro budistinio teksto ištrauka, paaiškinimai, taip pat autoriaus pasvarstymai apie filosofinį pateikiamos ištraukos turinį. Antrojoje dalyje skaitytojui aiškinamos filosofinės (retsykiais ir religinės) sąvokos bei terminai, vartojami formuluojant tuos postulatus ir išvadas. Trečioji dalis – tai autoriaus pateiktas dabartinis filosofinis apibendrinimas to, kas pateikta pirmojoje ir antrojoje dalyse.

Iš rusų kalbos vertė Algirdas Kugevičius

Parašykite atsiliepimą apie "Įvadas į budizmo filosofijos studijas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Filosofija

Aleksandr Piatigorskij parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Įvadas į budizmo filosofijos studijas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Įvadas į budizmo filosofijos studijas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Įvadas į budizmo filosofijos studijas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Įvadas į budizmo filosofijos studijas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aleksandr Piatigorskij tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Įvadas į budizmo filosofijos studijas" perkama kartu