0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 6.08 SoldOut
Knygos "Įvadas į informatiką" aprašymas
Ši knyga glaustai supažindina su informacijos technologijos pagrindais: kompiuterių raidos istorija, kompiuterių kartomis, pagrindinėmis informacijos laikmenomis, kompiuterių operacinėmis sistemomis bei kompiuterių virusais. Pabaigoje pateikiami trys praktiniai darbai bei kontroliniai klausimai.
Leidinys skirtas studentams ir yra sudaryta pagal Lietuvos teisės universiteto Informatikos kurso programą. Ji gali būti naudojama ruošiantis užsiėmimams bei savarankiškai lavinant darbo įgūdžius neakivaizdinių ir vakarinių studijų metu.


Parašykite atsiliepimą apie "Įvadas į informatiką"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Įvadas į informatiką, kurią skaitytojams dovanoja Steponas Jonušauskas, Tatjana Bilevičienė, Vytautas Kažemikaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Steponas Jonušauskas, Tatjana Bilevičienė, Vytautas Kažemikaitis su knyga Įvadas į informatiką jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Įvadas į informatiką patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Steponas Jonušauskas, Tatjana Bilevičienė, Vytautas Kažemikaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Įvadas į informatiką palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Įvadas į informatiką" perkama kartu