0
Kaina internetu: 7,19 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 0.80 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Įvadas į tekstilės inžineriją

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 60
  • ISBN ar kodas: 9789955259794

2020-10-31 7.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Įvadas į tekstilės inžineriją" aprašymas

Leidinyje pateikiama žinių apie Tekstilės technologijos katedros veiklą, tekstilės vystymosi istoriją, pagrindiniai techninę tekstilę, siūlų gamybos, audimo ir mezgimo technologijas nusakantys apibrėžimai bei pagrindinės siūlų, audinių ir mezginių sandarą bei savybes apibrėžiančios sąvokos.

Parašykite atsiliepimą apie "Įvadas į tekstilės inžineriją"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Apranga. Siuvimas. Mezgimas

Audronė Ragaišienė, Daiva Mikučionienė, Rimvydas Milašius, Žaneta Rukuižienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Įvadas į tekstilės inžineriją, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Įvadas į tekstilės inžineriją aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Įvadas į tekstilės inžineriją už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Įvadas į tekstilės inžineriją? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Audronė Ragaišienė, Daiva Mikučionienė, Rimvydas Milašius, Žaneta Rukuižienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Įvadas į tekstilės inžineriją" perkama kartu