0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ivano Michailovo gyvenimas ir ikonų tapyba (lietuvių ir rusų k.)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Ivano Michailovo gyvenimas ir ikonų tapyba (lietuvių ir rusų k.)


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 54.59 SoldOut
Knygos "Ivano Michailovo gyvenimas ir ikonų tapyba (lietuvių ir rusų k.)" aprašymas

Ivanas Michailovas (1893—1993) — rusų sentikių ikonų tapytojas. Ikonas pradėjo tapyti iki Pirmojo pasaulinio karo. 1929 m. jis persikėlė iš Pentų kaimo prie Vidžių (dar. Baltarusija) į Vilnių, tapusį jam gimtuoju visą likusį gyvenimą. Michailovas įkūrė Vilniaus ikonų tapybos mokyklą, o jo mokiniai dabar sėkmingai plėtoja kanoninės ikonų tapybos tradicijas Lietuvoje, Latvijoje ir iš dalies Baltarusijoje. Michailovo kūryba, vieno iš didžiausių XX a. ikonų tapytojų, yra vienas iš svarbių rusų sentikių kultūros pasiekimų Lietuvoje, Baltarusijoje, Lenkijoje ir Rusijoje, taip pat visoje Europoje.

Šios studijos tikslas dvejopas. Pirma, joje siekiama rekonstruoti išsamesnę ikonų tapytojo biografiją kultūriniame ir visuomeniniame politiniame epochos kontekste. Antra, studijoje pateikiama menotyrinė šio ikonų tapytojo kūrybos laikotarpių ir atskirų jo darbų arba darbų grupių analizė.

Knyga "Ivano Michailovo gyvenimas ir ikonų tapyba (lietuvių ir rusų k.)" - skirta menotyrininkams, istorikams, kultūrologams ir visiems besidomintiems sentikybės kultūros istorija, taip pat Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Lenkijos ir Rusijos religiniu menu.Parašykite atsiliepimą apie "Ivano Michailovo gyvenimas ir ikonų tapyba (lietuvių ir rusų k.)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ivano Michailovo gyvenimas ir ikonų tapyba (lietuvių ir rusų k.), kurią skaitytojams dovanoja Grigorij Potašenko, Mari-Liis Paaver. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Grigorij Potašenko, Mari-Liis Paaver su knyga Ivano Michailovo gyvenimas ir ikonų tapyba (lietuvių ir rusų k.) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ivano Michailovo gyvenimas ir ikonų tapyba (lietuvių ir rusų k.) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Grigorij Potašenko, Mari-Liis Paaver. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ivano Michailovo gyvenimas ir ikonų tapyba (lietuvių ir rusų k.) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ivano Michailovo gyvenimas ir ikonų tapyba (lietuvių ir rusų k.)" perkama kartu