0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ivė ir gyvūnai

  • Nuolaida knygai -53%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 12,59 €*
Sutaupote: 6.60 € (53%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Ivė ir gyvūnai


2021-08-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ivė ir gyvūnai" aprašymas

Britų rašytojo ir žurnalisto Matt Haig knygos pasižymi nepaprasta fantazija ir įdomiais personažais. Autorius sėkmingai rašo tiek vaikams, tiek suaugusiems. Naujausia jo knyga „Ivė ir gyvūnai“ yra skirta mažiesiems skaitytojams, kurie kaip mat susidraugaus su pagrindine, ypatingomis galiomis pasižyminčia mergaite.

Ivei vienuolika metų. Iš pažiūros ji tik eilinė mergaitė. Tačiau Ivė turi slaptą galią. Jos gebėjimas tikrai nepaprastas. Ką gi moka Ivė? Mergaitė supranta gyvūnus, o tiksliau girdi, ką jie galvoja ir kartais sugeba pati jiems perduoti savo mintis. Ir niekas to nežino! Mergaitė su gyvūnais bendrauja nebyliai – lūpos net nekrusteli, neištariamas nė vienas žodis. Tad Ivė taip ir bendrauja su kiekvienu sutiktų gyvu padaru.

Daugeliui vaikų patinka katės ir šunys. O Ivė myli gerokai daugiau gyvūnų. Ji myli visus! Pavyzdžiui, ir tarakonus, ir gyvates, ir medūzas, ir ryklius bei hienas, šikšnosparnius bei kirminus. Visus! Na, su viena išimtimi! Net Ivei buvo sunku pamilti nuodingiausią pasaulio vorą. Dar laisvalaikiu Ivė papildomai domisi savo slaptais draugais ir žino daug įdomių faktų. Pavyzdžiui, kad sraigės gali miegoti tris metus, katės geba išgyventi lakdamos jūros vandenį, o aštuonkojis turi tris širdis. Mergaitę liūdina tik vienas dalykas – ji niekam negali prasitarti apie savo supergalią, nes to neleidžia tėtis. Dar daugiau, jis net neleidžia šiuo gebėjimu naudotis!

Visgi Ivė nesusilaiko ir padeda nuskriaustiems gyvūnams. Po vieno tokio karto apie ją sužino visas miestas ir netrukus paaiškėja, kad ne tik visiems žvėrims, bet ir Ivės šeimai gresia pavojus! Mergaitė turės panaudoti savo galias, kad išgelbėtų tėtį, močiutę ir sužinotų tiesą apie savo mamos mirtį.

„Ivė ir gyvūnai“ – nuostabi knyga apie draugystę, išskirtinumą ir gebėjimą išlikti savimi.

Matt Haig gimė 1975 metais, Anglijoje. Jis rašo knygas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Dažniausiai realybę apjungia su fantastiniu pasauliu, neįtikėtinai puikiai kuria charakterius, nebijo žengti iš tradicinio romano rėmų. Matt Haig knygos išverstos į beveik trisdešimt kalbų. Leidinys „New York Times“ autorių pavadino didžiu talentu, kuris rašo juokingas, jaudinančias ir už širdies griebiančias istorijas.

Iš anglų kalbos vertė Gediminas Auškalnis


  • Autorius: Matt Haig
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • Formatas: 13x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094664564

Parašykite atsiliepimą apie "Ivė ir gyvūnai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Ivė ir gyvūnai, kurį parašė Matt Haig. Siūlome ne tik išsamų Ivė ir gyvūnai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Matt Haig. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Ivė ir gyvūnai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Ivė ir gyvūnai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Ivė ir gyvūnai" perkama kartu