0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Įveik tekstinius ir sudėtingesnius tyrimo uždavinius

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2008-09-22 Sima

Super. Man praverte knyga. Daug lengviau spręsti uždavinius, pašonėje turint šablonus.REKOMENDUOJU.


Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 4.32 SoldOut

Knygos "Įveik tekstinius ir sudėtingesnius tyrimo uždavinius" aprašymas

Metodinis leidinys skirtas moksleiviams ir mokytojams. Knygutėje pristatomos sąvokos, teorijos yra šiuolaikiškos, aiškiai apibūdinamos. Leidinio žodinis tekstas yra aiškus, tikslus, logiškas. Pateikiama medžiaga atrinkta pagrįstai, dera su Bendrosiomis programomis bei išsilavinimo standartais ir yra orientuota į moksleivių grupavimo patirtį, kuri leidžia plėtoti bendruosius bei dalykinius gebėjimus.
Leidinyje pateikta medžiaga leidžia diferencijuoti mokymą ir mokymąsi. Metodinė sistema tinka įvairiems mokymosi stiliams. Pateikiama medžiaga ugdys moksleivių kūrybines galias. Knygutė padės moksleiviams įvaldyti tekstinių uždavinių sprendimo metodus.

  • Autorius: Jolanta Aksamatauskienė
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 86
  • Formatas: 18x23, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955320346

2008-09-22

Super. Man praverte knyga. Daug lengviau spręsti uždavinius, pašonėje turint šablonus.REKOMENDUOJU.

Parašykite atsiliepimą apie "Įveik tekstinius ir sudėtingesnius tyrimo uždavinius"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Įveik tekstinius ir sudėtingesnius tyrimo uždavinius", kurią skaitytojams dovanoja Jolanta Aksamatauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jolanta Aksamatauskienė su knyga "Įveik tekstinius ir sudėtingesnius tyrimo uždavinius" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Įveik tekstinius ir sudėtingesnius tyrimo uždavinius" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jolanta Aksamatauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Įveik tekstinius ir sudėtingesnius tyrimo uždavinius" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Įveik tekstinius ir sudėtingesnius tyrimo uždavinius" perkama kartu