⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Įveikite stresą (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 1.79 SoldOut

Knygos "Įveikite stresą (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Stresas veikia mūsų protą ir kūną. Atsiminkite pojūčius, kai bėgote į autobusą: jūsų kvėpavimas pagreitėjo, raumenys įsitempė ar netgi išpylė prakaitas. Taip kūnas reaguoja į kritišką padėtį, ir lygiai taip pat gali atsitikti, kai susinervinate. Ši „kovok arba bėk" reakcija atsirado susidūrus akis į akį su laukiniais žvėrimis, tačiau dabar ji tik sukelia kūno įtampą, paruošdama jį gynybai.

Nedidelis stresas yra geras dalykas (greičiausiai išlaikysite egzaminą, jei jis jums rūpės), tačiau trunkantis savaites ar mėnesius gali pakenkti. Šiuolaikinis gyvenimas yra labai aktyvus, todėl norėdami numalšinti stresą, turite išmokti atsipalaiduoti. Tačiau, kad atsikratytumete ilgalaikio streso, turite pakeisti ir savo požiūrį į situacijas.

Gyvenimas yra 10 % įvykių ir 90% jūsų reakcijų į juos. Galbūt ir nesugebėsite visiškai išguiti streso iš savo gyvenimo, ypač jei iš prigimties esate jautrus ar tiesiog negalite pakeisti jo priežasties, tačiau ši knyga pamokys, kaip sėkmingai su juo kovoti ir gyventi ramiau.

Iš anglų kalbos vertė Jūratė Šlekonytė


  • Autorius: Liz Wilde
  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 63
  • Formatas: 15x15, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955210283-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Įveikite stresą (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Streso, nerimo ir pykčio valdymo knygos

Liz Wilde pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Įveikite stresą (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Įveikite stresą (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Įveikite stresą (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Įveikite stresą (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Liz Wilde tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Įveikite stresą (knyga su defektais)" perkama kartu