TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole

4.2
(9 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 7,99 €
Kaina su kodu: 5,59 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
2022-07-10 Kęstutis

Nuostabu,jautri knygą, ,Autorė nebijo save parodyti pažeidžiama ir atvirai kalba apie sunkius dalykus


2023-12-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole" aprašymas

#1 „New York Times“ bestseleris

Knyga „Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole“ praktiška ir poetiška, išmintinga ir jautri. Ji siekia padrąsinti visus, kenčiančius nuo nerimo. Ji nori padėti pasijusti geriau. Ji pasakoja apie galimybę gyventi nejaučiant nerimo.

Sarah Wilson nuolat bando spręsti problemas ir aiškinasi, kaip gyventi geriau. Parašiusi knygą „Aš atsisakau cukraus“ (I Quit Sugar), ji padėjo daugiau nei milijonui žmonių visame pasaulyje atsisakyti cukraus ir pagerinti savo savijautą.

Knygoje „Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole“ S. Wilson pasakoja apie viso savo gyvenimo palydovą - nerimą: jį analizuoja, apžvelgia gydymo metodus, naujausias gydymosi madas ir trumpalaikius pagalbos sau būdus. Ji pati tuo domėjosi ir daug skaitė, o šioje knygoje žinias papildo kalbindama nerimo sutrikimus kenčiančius žmones, psichikos sveikatos ekspertus, filosofus ir net Dalai Lamą. Visą informaciją autorė pateikia iš savo perspektyvos, papildydama asmenine patirtimi.

Kova su nerimu – tai nuolatinė kelionė, kurioje vis tenka ieškoti geresnio kelio sau ir savo kompanionui – nerimui. Maždaug taip rašytoja ir tinklaraštininkė Sarah Wilson apibūdina savo gyvenimą.

Autorė paaiškina, kodėl tai sunki ir pavojinga liga, kurią būtina gydyti. Galiausiai ji pristato nerimą kaip dvasinį ieškojimą, o ne kankinantį skausmą, kaip ilgesio būseną, kuri veda mus arčiau tikrai svarbių dalykų.

S. Wilson patarimai, kuriuos ji pateikia knygoje „Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole“, yra ne tik apgalvoti, bet ir išbandyti. Nerimas nyksta jau vien juos skaitant. Autorė siūlo susikurti dėkingumo ritualą, kuris padėtų pamiršti nerimą. Ji taip pat tikina, kad geras maistas, kvėpavimas ir meditacija yra puikios priemonė nerimui įveikti. Beje, vienas iš S. Wilson patarimų – sąmoningai atsisakyti dalyvavimo ten, kur jaustumėtės negerai. Įsitaisyti ant sofos ir praleisti vakarą ramiai žiūrint filmą – puikus kovos su nerimu būdas.

„Turbūt geriausia knyga apie gyvenimą su nerimu, kurią kada nors skaičiau, o skaičiau aš jų (deja) daug. Sarah siūlo gausybę išmintingų patarimų, tačiau tuo pat metu išlieka labai žmogiška, nekelia savęs į padanges. Pažeidžiamumas yra jos stiprybė. Tikiuosi, perskaitę šią knygą, tą patį apie save galėsite pasakyti ir jūs.“
Mark Manson, knygos „Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto“ autorius

Sarah Wilson (g. 1974 m.) – australų žurnalistė, rašytoja, tinklaraštininkė. Dirbo australų Cosmopolitan žurnalo redaktore. Jos knyga „Aš atsisakiau cukraus“ (I Quit Sugar) tapo bestseleriu ir padėjo milijonams žmonių visame pasaulyje. Keisti savo gyvenimą S. Wilson pradėjo 2008 metais, kai jai buvo diagnozuota autoimuninė liga. Tuomet rašytoja ėmė gyventi sveikesnį, ramesnį gyvenimą ir panoro padėti kitiems siekti to paties. Taip pat ji mokosi gyventi su nerimu ir bipoliniu sutrikimu. Šiuo metu autorė gyvena Sidnėjuje, mėgsta važinėti dviračiu ir keliauti pėsčiomis.


  • Autorius: Sarah Wilson
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099603360

Kiti taip pat domėjosi


2022-07-10

Nuostabu,jautri knygą, ,Autorė nebijo save parodyti pažeidžiama ir atvirai kalba apie sunkius dalykus

2022-01-06

Puikus skaitinys tiems, kurie jaučia nerimą arba turi nerimaujantį draugą, giminaitį ar kolegą . Turiu kelis šeimos narius, kurie turi įvairių šio pobūdžio problemų, ir buvo labai naudinga perskaityti apie mąstymo procesus nerimą jaučiančio žmogaus viduje. Tai taip pat padėjo man suprasti savo veiksmus ir mintis. Jau rekomendavau kitiems. Laimei , kad kaip visuomenė tampame daug atviresni diskutuodami apie savo psichikos sveikatos problemas, nebijodami būti stigmatizuoti!

2021-04-16

Vertinti tokią knygą iš tikrųjų gali ne kiek vienas. Tas kuris nusipirko knyga tik šiaip sau paskaityti, tada jis ten neras nieko įdomaus, jam viskas atrodys kad netikra kaip minėjo "Nerimaujantis".. Tačiau tie žmonės kurie susiduria su nerimu kasdiena, ši knyga manau yra tikrai psichologiškai geras dalykas. Pats turiu ją, esu pradėjęs skaityti, tai viskas puiku.
Rekomenduoju tik tiems, kurie turi problemų su nerimu, baimė.
Nerekomenduoju tiems kurie nori tik šiaip sau paskaityti, nes ši knyga skirta ne kiek vienam skaitytojui.

2021-02-07

Vertinu prastai, nėra nuosekluko, autorės pasakojimai apie save dar labiau glumina ir skaitant darosi vis sunkiau, neatsinešu jokios naudingos info, perskaičius knygą. Nerekomenduoju.

2019-10-17

Rekomenduoju. Labai turininga ir šilta knyga

2019-07-03

Ilgai kovoju su nerimu. Knygą perskaičiau per tris vakarus. Labai ačiū leidėjams už išverstą knygą. Labai patiko lengva knygos kalba, daugybė naudingos informacijos. Rekomenduoju!!!

2019-03-26

Vertinu neigiamai. Laiko švaistymas, nes 85% turinio plepalai ir istorijos. Iš pradžių nuobodu tos "patirys" (kabutės, nes netikiu jomis, nes viskas parašyta, kad tik ale kad paliestų kiekvieną) , tada jau nuspėjamos istorijos ir ilgainiui tiesiog erzina. Viską galima buvo sudėti į keletą lapų, visas išmintis ir tikrai vertingą tekstą. Visa kita čia bandymas išspausti storą knygą.

2019-01-30

Tikrai nuostabi knyga. Esu išleidusi daugybę pinigų psichologams, psichoterapeutams, ir tikrai ne trylika eurų, o už vieną seansą po keliasdešimt ir daugiau eurų, bet tikrai ten negaudavau tiek pagalbos, kiek iš šios paprastos, bet kartu tobulos knygos! Viena vertus skaitant atrodo, kad kalbėtumeis su kažkuo labai artimu, iš kitos pusės labai daug naujų žinių, naujos analizės.

2019-01-28

Nuostabiai lengvai susiskaičiusi knyga. Rekmenduoju

Parašykite atsiliepimą apie "Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Streso, nerimo ir pykčio valdymo knygos

Sarah Wilson pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sarah Wilson tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole" perkama kartu