⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Izidė ir Fortūna

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 1.49 SoldOut

Knygos "Izidė ir Fortūna" aprašymas

Antrajame istoriniame romane (pirmasis - Mėnesiena tamsiame lange, 2005) autorė vaizduoja senosios Romos respublikos griuvimą ir spalvingas istorines asmenybes, - tai Cezaris, Markas Antonijus, Ciceronas, Katilina, Oktavianas. Nemaža vietos romane skiriama Cezario ir Kleopatros laiškams, jų meilei.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Izidė ir Fortūna"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Izidė ir Fortūna", Vaida Marija Knabikaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vaida Marija Knabikaitė su knyga "Izidė ir Fortūna" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Izidė ir Fortūna" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vaida Marija Knabikaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Izidė ir Fortūna" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Izidė ir Fortūna" perkama kartu