0

Izraelis. Jordanija. Informacija ir patarimai keliautojui

5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 6,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (15%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-10-11 Keliautojai

Labai daug patarimų ir rekomendacijų tiems, kurie ruošiasi keliauti į Izraelį ar Jordaniją. Rekomenduoju įsigyti. Man tikrai patiko!

Informacija

Izraelis. Jordanija. Informacija ir patarimai keliautojui

  • Leidėjas: Fortus Vita
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9786098152180

2020-09-30 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Izraelis. Jordanija. Informacija ir patarimai keliautojui" aprašymas

Šis leidinukas „Izraelis. Jordanija: informacija, keliautojų patirtis, patarimai“, kaip ir kiti žurnalo „Kelionės ir pramogos“ kelionių gidai pateikia informaciją apie šalį, jos istoriją, kultūrą ir dalijasi lietuvių keliautojų patirtimi, kur ir kaip keliauti, kokių klaidų vengti, kokias kryptis ir kokį keliavimo būdą pasirinkti, kad kelionė atitiktų jūsų lūkesčius.

Šios abi šalys yra turtingos biblijinių šventų vietų, visą informaciją apie jas rasite šiame leidinyje. Ko dar galite rasti šiose šalyse ir patirti pačius puikiausius įspūdžius ir įspūdingiausius nuotykius skrendant pigiais skrydžiais iš Lietuvos, vis informaciją ir patarimus rasite šiame leidinyje, kuris iliustruotas puikiomis fotografijomis.
2019-10-11

Labai daug patarimų ir rekomendacijų tiems, kurie ruošiasi keliauti į Izraelį ar Jordaniją. Rekomenduoju įsigyti. Man tikrai patiko!

Parašykite atsiliepimą apie "Izraelis. Jordanija. Informacija ir patarimai keliautojui"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kelionių vadovai po užsienio šalis

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Izraelis. Jordanija. Informacija ir patarimai keliautojui, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Izraelis. Jordanija. Informacija ir patarimai keliautojui aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Izraelis. Jordanija. Informacija ir patarimai keliautojui už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Izraelis. Jordanija. Informacija ir patarimai keliautojui? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Izraelis. Jordanija. Informacija ir patarimai keliautojui" perkama kartu