0

"Jamaikos" smuklė

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2012-06-21 nerija

skaiciua sena leidima ,verta mano kolegoms labai patiko

Informacija

"Jamaikos" smuklė

  • Leidėjas: Žaltvykslė
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9789986062264

Šiuo metu neparduodama

Knygos ""Jamaikos" smuklė" aprašymas

"Jamaikos" smuklė" - tai patraukli, romantiška nuotykių ir meilės kupina istorija, pasižyminti meistriškai supinta detektyvine intriga.


Veiksmas vyksta "Jamaikos" smuklėje, nesvetingoje net dienos metą, o naktį atveriančioje duris piktadariams ir plėšikams.

...Vieną dieną į smuklę atvyksta jauna mergina Meri Jelan, ieškanti prieglobsčio tetos namuose. Netrukus "Jamaikoje" pradeda dėtis sukrečiantys dalykai. Veiksmas kaitaliojasi žaibiškai, o atomazga visiškai netikėta ...


Iš anglų kalbos vertė Rimantas Valentėlis
2012-06-21

skaiciua sena leidima ,verta mano kolegoms labai patiko

Parašykite atsiliepimą apie ""Jamaikos" smuklė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Jamaikos" smuklė, kurią skaitytojams dovanoja Daphne du Maurier. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Daphne du Maurier su knyga "Jamaikos" smuklė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Jamaikos" smuklė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Daphne du Maurier. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Jamaikos" smuklė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su ""Jamaikos" smuklė" perkama kartu