0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Janinos Lapinskaitės filmai (DVD)

3.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
4,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2011-05-26 Nesvarbu

Nėra abejonių, kad dokumentinis kinas Janinos Lapinskaitės tikrasis pašaukimas. Meniniam kinui gebėjimų ji neturi, bet dokumentinis išeina visai neblogas.

Janinos Lapinskaitės filmai (DVD)


2021-06-30 4.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Janinos Lapinskaitės filmai (DVD)" aprašymas

Lietuviško kino gerbėjus "Videoline" skuba pradžiuginti puikia naujiena - jau pasirodė kino režisierės, o taip pat Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentės, Kino ir TV katedros vedėjos Janinos Lapinskaitės filmų DVD "Janinos Lapinskaitės filmai".
Šiame DVD rasite keturis kino režisierės dokumentinius filmus:
"Iš elfų gyvenimo", 25 min., 1996 m.
"Venera su katinu", 24 min., 1997 m.
"Šokanti ant stogų", 25 min., 2008 m.
"Venecijaus gyvenimas ir Cezario mirtis", 55 min., 2002 m. (filmas pelnė apdovanojimą Permės dokumentinio kino festivalyje "Flahertiana")
Pati režisierė teigia, kad jos filmų herojai neieško ir nereikalauja dėmesio, nenori afišuotis. Jie režisierei, o ne ji jiems reikalinga. Beveik visi J. Lapinskaitės filmai baigiasi kažkieno judėjimu horizonto link.
Režisierė Janina Lapinskaitė nuosekliai tobulina savitą, "tarpinį" tarp vaidybinio ir dokumentinio kino stilių. Visada tiksliai jaučia neišsakytą savo personažų egzistavimo tragizmą. Jos herojai - autsaideriai. Reikia įžvalgumo apskritai juos pamatyti, reikia narsos apie juos prabilti.2011-05-26

Nėra abejonių, kad dokumentinis kinas Janinos Lapinskaitės tikrasis pašaukimas. Meniniam kinui gebėjimų ji neturi, bet dokumentinis išeina visai neblogas.

Parašykite atsiliepimą apie "Janinos Lapinskaitės filmai (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Janinos Lapinskaitės filmai (DVD), kurią skaitytojams dovanoja Dokumentinis filmas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dokumentinis filmas su knyga Janinos Lapinskaitės filmai (DVD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Janinos Lapinskaitės filmai (DVD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dokumentinis filmas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Janinos Lapinskaitės filmai (DVD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Janinos Lapinskaitės filmai (DVD)" perkama kartu