Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Japonijos spalvos ir skoniai (3-as papildytas leidimas)

4.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-08-26 Skaitytojas


Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 12.99 SoldOut

Knygos "Japonijos spalvos ir skoniai (3-as papildytas leidimas)" aprašymas

Aurelijus Zykas – Vytauto Didžiojo universiteto Azijos studijų centro vadovas, politikos mokslų daktaras. Japonijoje praleido ketverius metus, studijuodamas prestižiniuose universitetuose, atliko mokslinius tyrimus, dirbo Lietuvos Respublikos ambasadoje Tokijuje. Pastaruoju metu dėstė Suomijos, Austrijos, Taivano, Japonijos ir Korėjos universitetuose, išleido mokslinių darbų užsienio kalbomis. Kadangi puikiai moka japonų kalbą, yra vienas iš geriausių vertėjų, dirbančių aukščiausio lygio politiniuose susitikimuose. Japonijos imperatoriškosios šeimos vizito Lietuvoje metu vertėjavo Jos Didenybei imperatorienei Mičiko.


Knyga "Japonijos spalvos ir skoniai" pristato nuostabų, įvairiapusį ir turtingą Japonijos kultūrinį paveldą, žmones, gyvenimo būdą. Remdamasis asmenine patirtimi, autorius su nostalgija ir humoru pasakoja apie savo gyvenimą dviejuose skirtinguose Japonijos miestuose: Tokijuje ir Kanadzavoje. Tarp skyrių įterpiamos lyriškos tekstinės miniatiūros, inspiruotos japoniškos kultūros aspektų, taip pat pateikiami nuotaikingi japoniškų patiekalų aprašymai.

"Japonijos spalvos ir skoniai" - tai vienas iš nedaugelio lietuvių autorių leidžiamų kūrinių apie Japoniją. Gausiai iliustruotas spalvotomis nuotraukomis, turtingas pasakojimų leidinys nepaliks abejingų skaitytojų.

Knygoje "Japonijos spalvos ir skoniai" susipažinsite su UNESCO globojamais pasaulio paveldo objektais.


Tai naujas, papildytas knygos leidimas.


  • Autorius: Aurelijus Zykas
  • Leidėjas: Aukso pieva
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098105407

Kiti taip pat domėjosi


2020-08-26

2017-09-30

Tikrai labai įdomi knyga jeigu nori sužinoti daugiau apie Japonijos kultūrą. Spėju atsiras nemažai skaitytoju kurie skaitys šią knyga dėl anime ;) (Iš anksto pranešu jog yra to tekstuko ir apie anime bei cosplayerius)

Parašykite atsiliepimą apie "Japonijos spalvos ir skoniai (3-as papildytas leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie keliones

Aurelijus Zykas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Japonijos spalvos ir skoniai (3-as papildytas leidimas)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Japonijos spalvos ir skoniai (3-as papildytas leidimas)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Japonijos spalvos ir skoniai (3-as papildytas leidimas)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Japonijos spalvos ir skoniai (3-as papildytas leidimas)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aurelijus Zykas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Japonijos spalvos ir skoniai (3-as papildytas leidimas)" perkama kartu