Grožinė literatūra už SUPERKAINĄ! Tūkstančiai knygų čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Jau saulelė...

Kaina: 12,89 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 12.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Jau saulelė..." aprašymas

Antroji redakcija.

Romanas "Jau saulelė... " parašytas praeito šimtmečio devintajame dešimtmetyje laikantis tuo metu egzistavusių reikalavimų, todėl jį pertvarkant veiksmas labiau priartintas prie vaizduojamo laiko realios tikrovės. Tuo pačiu sustiprinta ir romano idėja: visų okupacijų ir intensyvaus nutautinimo aplinkybės nesumenkino lietuvių tautos pastangų išsaugoti savo tautiškumą, savo tautinį mentalitetą (Donelaitis: „Neužmiršti lietuvių kalbos vokiškame krašte, taip pat jokio paaukštinimo vokiškame krašte nepriimti"; Skaistės gyvenimo pasirinkimas), nepaisant itin nepalankių mūsų tautai istorijos peripetijų.

Romane "Jau saulelė... " iš esmės pertvarkyta praeito šimtmečio linija ir tik kosmetiškai pakoreguotas Donelaičio laikų vyksmas, nes prisiliečiant prie XVIII amžiaus remtasi dokumentika ir istoriniais faktais. Ir dar: naujajame variante paryškinta likimų paralelės, kurios išlieka ir kartojasi laike, taip išsaugant dvasinį ryšį tarp nutolusių viena nuo kitos kartų, tarsi neišnyktų tarp jų tai, kas žmogaus gyvenime svarbiausia - laikui nepavaldžios tikrosios vertybės.


  • Autorius: Antanas Drilinga
  • Leidėjas: Žuvėdra
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 13x17, kieti viršelai
  • ISBN ar kodas: 9786098219036

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Jau saulelė..."

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Jau saulelė...", Antanas Drilinga. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Antanas Drilinga su knyga "Jau saulelė..." jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Jau saulelė..." patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Drilinga. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Jau saulelė..." palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Jau saulelė..." perkama kartu