0

Jaučio aukojimas. Gyvenimas po klevu (Mokinio skaitiniai)

3.5
(6 įvertinimai)
Kaina internetu: 3,69 €
Kaina knygyne: 4,09 €*
Sutaupote: 0.40 € (10%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2011-01-11 Rokas

Labai gera knyga !

Informacija

Jaučio aukojimas. Gyvenimas po klevu (Mokinio skaitiniai)

  • Leidėjas: Žaltvykslė
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 131
  • ISBN ar kodas: 9986-06-133-4

2021-01-31 3.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Jaučio aukojimas. Gyvenimas po klevu (Mokinio skaitiniai)" aprašymas

"Tarpais atrodo, kad juo ilgiau gyveni - juo mažiau besupranti, kas su žmonėmis darosi", - atsidūsta apysakos "Gyvenimas po klevu" pagrindinė veikėja Monika Kairienė, už savo gerą būdą kaimynų Kairienėle vadinama, kurios akimis regime senojo lietuviško kaimo nykimą, žmogaus asmenybę ir žmonių bendruomenės pamatus griaunančią kolūkių realybę, amžinosiomis vertybėmis pagrįstų žmonių santykių irimą, fizinę ir moralinę degradaciją.
Kita R. Granausko apysaka "Jaučio aukojimas" nukelia mus į senus stabmeldystės ir krikščionybės priešpriešos laikus kušių žemėje. Jos pagrindinis veikėjas - senas nesidavęs apkrikštyti žynys.

2011-01-11

Labai gera knyga !

2009-09-18

idomi knyga ;]

2009-06-29

Ai, neįdomus tas sovietmetis - rašo bilen kaip.

2008-06-06

matyt neskaitei kad nepatiko :))

2007-12-17

idomi

2007-12-04

man nepatiko grynas ssssss.....

Parašykite atsiliepimą apie "Jaučio aukojimas. Gyvenimas po klevu (Mokinio skaitiniai)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Jaučio aukojimas. Gyvenimas po klevu (Mokinio skaitiniai), kurią skaitytojams dovanoja Romualdas Granauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Romualdas Granauskas su knyga Jaučio aukojimas. Gyvenimas po klevu (Mokinio skaitiniai) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Jaučio aukojimas. Gyvenimas po klevu (Mokinio skaitiniai) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romualdas Granauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Jaučio aukojimas. Gyvenimas po klevu (Mokinio skaitiniai) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Jaučio aukojimas. Gyvenimas po klevu (Mokinio skaitiniai)" perkama kartu