0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jaukūs ir sveiki namai

  • Nuolaida knygai -62%
Kaina internetu: 7,69 €
Kaina knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 12.30 € (62%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Jaukūs ir sveiki namai


2021-07-31 7.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Jaukūs ir sveiki namai" aprašymas

Jaukūs ir sveiki namai - tai informatyvi, praktiška ir įkvepianti knyga, kuri padės jums paversti savo namus sveikatos, patogumo ir atsinaujinimo šventove, ji turi galią pakeisti įpročius ir gyvenimo būdą. Tvarkyti namų ūkį šiuo metu reiškia gyventi sveikesniuose toksinų ir sintetinių medžiagų neturinčiuose namuose, sukurti gražią gyvenimo erdvę, kuri teikia poilsį, atgaivą bei harmoniją. Viskas tarpusavyje susiję ir vienas nuo kito priklauso. Jeigu tai prisiminsime, mes ir mūsų pasaulis bus daug sveikesni.

Annie B. Bond - autoritetinga rašytoja, rašanti apie natūralią gyvenseną. Ji moko sukurti namus, kurie išlaikytų harmoniją su žeme. Autorės kelionę sveikos gyvensenos link apvainikavo trys išleistos knygos ir šios atnešė jai didelę sėkmę.


  • Autorius: Annie B. Bond
  • Leidėjas: Algarvė
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 524
  • Formatas: 18x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955604877

Parašykite atsiliepimą apie "Jaukūs ir sveiki namai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Namų statyba, įrengimas, priežiūra ir dizainas

Annie B. Bond parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Jaukūs ir sveiki namai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Jaukūs ir sveiki namai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Jaukūs ir sveiki namai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Jaukūs ir sveiki namai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Annie B. Bond tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Jaukūs ir sveiki namai" perkama kartu