⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jaunas veidas. Veido savimasažas - maloni priklausomybė

Kaina: 16,49 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-03-21 Eglė

Man labai vertinga knyga. Matau rezultatus jau po pirmosios savaitės veido savimasažo! Labai patinka knygos autorės video užsiėmimai (facebook: jaunas veidas.lt ). Esu Jums labai dėkinga, Viktorija! Jūsų energija ir lygi sveikai atrodanti veido oda įkvėpė neatidėlioti savimasažo.


2022-12-31 16.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Jaunas veidas. Veido savimasažas - maloni priklausomybė" aprašymas

Veido mankštos ir savimasažo ekspertės Viktorijos Baltramiejūnienės knyga „Jaunas veidas: veido savimasažas – maloni priklausomybė“ atskleis naujų metodų ir galimybių, kaip atjauninti savo veidą ir, žinoma, pagerinti nuotaiką.


Knygos autorė Viktorija Baltramiejūnienė yra vienintelė Lietuvoje sertifikuota facebuilding (veido mankštos) trenerė. Ji taip pat yra diplomuota kosmetikė bei kvalifikuota veido masažų ir savimasažų specialistė. Viktorija pati kuria veido pokyčių programas ir metodikas, kurios padeda be jokių papildomų priemonių, vien savo rankomis efektyviai atjauninti veidą. Ji yra tęstinės socialinės motyvacijos „Myliu savo veidą“ autorė ir organizatorė.


Veido savimasažas, pasak knygos autorės, padeda nubraukti nuo veido ne vienus metus, atrodyti jauniau ir gaiviau be jokių plastinės chirurgijos operacijų ar specialių grožio procedūrų. Knygoje „Jaunas veidas: veido savimasažas – maloni priklausomybė“ sužinosite, kaip tapti savo veido masažuotoju, pradanginti raukšles ir susigrąžinti švytėjimą.


Veido savimasažas yra tikras jaunystės šaltinis, o derinamas su veido mankšta gali duoti visiškai neįtikėtinų rezultatų. Veido savimasažo specialistė V. Baltramiejūnienė išskiria pagrindinius pokyčius, kuriuos pastebėsite pradėję praktikuoti jos siūlomus metodus:

• Stangrėja ir jaunėja oda;

• Raukšlės darosi negilios ir visai nyksta;

• Sušvelnėja ir padailėja veido bruožai;

• Gerėja nuotaika ir savijauta;

• Pagerėja bendra organizmo būklė.


Būtent dėl šių pokyčių daugeliui moterų veido savimasažai tampa savotiška priklausomybe, tiesa, labai naudinga sveikatai ir savijautai. Knyga „Jaunas veidas: veido savimasažas – maloni priklausomybė“ bus naudinga  ne tik jauniau atrodyti norinčioms moterims, bet ir grožio specialistams, gydytojams ir visiems, kurie rūpinasi savo išvaizda bei savijauta. Autorės siūloma metodika yra pagrįsta moksliškai.


Viktorija Baltramiejūnienė yra išleidusi knygą apie veido mankštą „Veido revoliucija“. Ji jau daug metų domisi asmenybės grožiu. Pradėjusi nuo psichologijos, motyvacijos ir asmeninio efektyvumo, vėliau pasirinko kūno, o labiausiai veido ir kaklo grožio sritį. Tokį sprendimą priėmė tikėdama, kad asmeninius pokyčius galiausiai reikia užbaigti ir išorėje. Ji tiki, kad yra žmonių, kurie dažnai elgiasi atvirkščiai ir pokyčius pradeda nuo išorės, todėl autorė stengiasi, kad jos mokymas būtų puikus postūmis žengti tolyn ir grąžinant kūną nepamiršti ir sielos.


Autorė ne kartą kalbėjo televizijos laidose apie sveikatą, grožį, nuolat dalyvauja įvairiose konferencijose, renginiuose apie grožį ir natūralumą. Viktorijos tikslas – parodyti moterims, kad žmogaus rankos ir veido raumenys gali daryti stebuklus. Nors ji visuomet pasisako už natūralų grožį, tačiau pataria veido mankštą ir savimasažą išbandyti net ir tiems, kurie rengiasi chirurginėms grožio procedūroms, mat šie pratimai pagreitins gijimą ir sumažins randų tikimybę.Kiti taip pat domėjosi


2020-03-21

Man labai vertinga knyga. Matau rezultatus jau po pirmosios savaitės veido savimasažo! Labai patinka knygos autorės video užsiėmimai (facebook: jaunas veidas.lt ). Esu Jums labai dėkinga, Viktorija! Jūsų energija ir lygi sveikai atrodanti veido oda įkvėpė neatidėlioti savimasažo.

2020-03-02

Knyga informatyvi,detali ,sisteminga,lengvai suprantama,tačiau nenuobodi . Geras vadovas norint išmokti veido savimasažo .

2018-12-04

Gera knyga, girdėjau Viktoriją per Tv keletą kartų žaviuosi ja, bet knyga gana brangi. žinau kad tiktų mano dukrai. Nebent atsiimtų Vilniuje, tai šiek tiek pigiau, nes gyvena Vilniuje

Parašykite atsiliepimą apie "Jaunas veidas. Veido savimasažas - maloni priklausomybė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Masažo knygos

Viktorija Baltramiejūnienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Jaunas veidas. Veido savimasažas - maloni priklausomybė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Jaunas veidas. Veido savimasažas - maloni priklausomybė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Jaunas veidas. Veido savimasažas - maloni priklausomybė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Jaunas veidas. Veido savimasažas - maloni priklausomybė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Viktorija Baltramiejūnienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Jaunas veidas. Veido savimasažas - maloni priklausomybė" perkama kartu