Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jaunatis

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-31 Rasa


2022-10-31 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Jaunatis" aprašymas

„Jaunatis“ – antroji fantastinės romantinės serijos jaunimui „Saulėlydžio saga“ dalis. Autorė Stephenie Meyer tęsia nepaprastą Belos Svan ir vampyro Edvardo Kaleno meilės istoriją.

Mylėti vampyrą daug pavojingiau, nei buvo galima įsivaizduoti iš pradžių. Aštuoniolikto Belos gimtadienio metu nutinka nesusipratimas ir mažas pjūvis sužadina vampyrų alkį bei sukelia pavojų jos gyvybei. Kai Edvardas dėl jos pačios saugumo palieka Belą, ši palūžta. Mėnesių mėnesius kenčia širdgėlą ir vienintelis Džeikobas sugeba praskaidrinti liūdnas dienas.

Džeikobas pamažu tampa geriausiu Belos draugu, nors pats jos atžvilgiu puoselėja romantiškus jausmus. Tačiau merginos gyvenimas vėl sudrebinamas, kai atsiskleidžia tikroji geriausio draugo prigimtis, o ją aplanko Edvardo sesuo, turinti aiškiaregystės dovaną.

Pasak autorės Stephene Meyer, knygoje „Jaunatis“ kalbama apie širdgėlą netekus tikrosios gyvenimo meilės. Jaunatis – tamsiausia mėnulio fazė ir juodžiausias pagrindinės veikėjos gyvenimo etapas. Rašytoja minėjo, kad įkvėpimo sėmėsi Šekspyro dramoje „Romeo ir Džiuljeta“.

Antroje serijos dalyje skaitytojų laukia dar daugiau romantikos, jausmų, pavojų bei įtampos. Siužete gausu netikėtumų. Bela ne tik gelbės Edvardą nuo mirties, bet ir susipažins su vampyrų aukštuomene bei supras, kad jie ne vienintelės fantastinės būtybės jos miestelyje.

Knyga „Jaunatis“ JAV buvo išleista 2006-tais metais ir tapo perkamiausia metų knyga, iš karto patekusi į „The New York Times“ ir „USA Today“ bestselerių sąrašus. Kritikų apžvalgose „Jaunatis“ įvertinta geriau, nei pirmoji serijos dalis. Jie gyrė personažų raidą ir įtikinamą žmogaus emocijų perteikimą. 2009-tais metais gerbėjai sulaukė ir šios dalies ekranizacijos, kuri populiarumu nenusileido knygai.

Stephenie Meyer (g. 1973 gruodžio 24 d.) – populiari amerikiečių autorė. Pasaulyje ją išgarsino serija „Saulėlydžio saga“, pasakojanti apie merginos ir vampyro meilę. Fantastinio-romantinio žanro ciklą sudaro keturios knygos bei įvairūs papildymai. Tiesa, 2020-tais metais autorė išleido dar vieną dalį – „Vidurnakčio saulė“ („Midnight Sun“), kurioje ta pati istorija pasakojama vampyro Edvardo akimis.

Iš anglų kalbos vertė Viktorija Labuckienė.

Trumpas aprašymas ir skaitytojų atsiliepimai žada romantiką, intrigas ir nuotykius, tad raginame knygą įsigyti internetu ir leistis į fantastinį pasaulį. Online knygyne pirkti patogu. Čia visi leidiniai turi santrauką su aprašymu, puslapių skaičiumi bei ištraukomis. Be to, pas mus geros kainos, o dar pigiau apsipirkti vilioja karštos akcijos bei išpardavimai.Kiti taip pat domėjosi


2021-10-31

Parašykite atsiliepimą apie "Jaunatis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Fantastinės knygos paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Jaunatis", kurį pristato Stephenie Meyer. Siūlome ne tik išsamų "Jaunatis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Stephenie Meyer. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Jaunatis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Jaunatis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Jaunatis" perkama kartu