⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jauniaus Gumbio Lietuvos dailės kolekcija

Kaina: 25,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 25.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Jauniaus Gumbio Lietuvos dailės kolekcija" aprašymas

Kolekcininkas advokatas dr. Jaunius Gumbis per du dešimtmečius sukaupė vertingą Lietuvos dailės kūrinių kolekciją. Didžioji Lietuvos dailės kolekcijos dalis yra XVIII-XX amžiaus pradžios skulptūra ir tapyba. Dalį kolekcijos sudaro liaudies meno ištakas Lietuvos Didžiojoje kunigaikštystėje atspindintys dailės kūriniai.

Liaudiškos skulptūros rinkinyje "Jauniaus Gumbio Lietuvos dailės kolekcija" daugiausia tradicinės liaudies skulptūros pavyzdžių iš Žemaitijos. Kolekcininko surinktą vertingą liaudies tapybos kolekciją sudaro XVII-XX amžiaus pradžioje ant medžio lentos ar drobės aliejiniais dažais ar tempera tapyti meno kūriniai, vaizduojantys šventuosius, jų gyvenimo įvykius, biblines scenas, Kristaus gyvenimą ir kančią.

Advokato dr. Jauniaus Gumbio kolekcija yra pavyzdys, kaip vienas žmogus gali prisidėti prie Lietuvos kultūros vertybių išsaugojimo.Parašykite atsiliepimą apie "Jauniaus Gumbio Lietuvos dailės kolekcija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Jauniaus Gumbio Lietuvos dailės kolekcija", Sud. Elvyda Lazauskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sud. Elvyda Lazauskaitė su knyga "Jauniaus Gumbio Lietuvos dailės kolekcija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Jauniaus Gumbio Lietuvos dailės kolekcija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Elvyda Lazauskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Jauniaus Gumbio Lietuvos dailės kolekcija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Jauniaus Gumbio Lietuvos dailės kolekcija" perkama kartu