⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jauno žmogaus memuarai

3.4
(5 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2018-03-06 the nutman

cool and good reading


Šiuo metu neparduodama

2023-01-31 8.49 SoldOut

Knygos "Jauno žmogaus memuarai" aprašymas

Ričardo Gavelio "Jauno žmogaus memuarai" - dar viena serijos "XX a. lietuvių literatūros lobynas" knyga.


Jauno mirusio talentingo prozininko Ričardo Gavelio (1950-2002) romanas „Jauno žmogaus memuarai“ patenka į XX a. lietuvių literatūros lobyną kaip autentiškas pasakojimas apie sovietinę sistemą, parašytas konkretaus neatsitiktinio personažo laiškų konkrečiam neatsitiktiniam asmeniui kalba.

Romanas "Jauno žmogaus memuarai"pirmą kartą buvo išspausdintas žurnale „Pergalė“ (dab. „Metai“) 1989 m. ir suvoktas kaip Nepriklausomybės inspiracijų kūrinys.

Romane atsiskleidžia visos svarbiausios tolesnės rašytojo kūrybos temos, pamatinės sąvokos ir raiškiausios metaforos.


Mielas skaitytojau, tavo rankose - unikalus lietuvių literatūros egzempliorius, autentiškas raportas apie buvusį laiką ir sovietinę sistemą, vienas pirmųjų revoliucinio atgimimo laiko ir Nepriklausomybės aušros vaikų, tiesa, kaip liudija veik visi rašytiniai šaltiniai apie jį — nepaklusnus ir nemenkai provokuojantis, nes pernelyg arti tikrovės. Ir jei jau apie tikrove ir šį romaną - tai keturiolika praėjusią istorinę realybę ir stipriai nuo jos priklausantį vidinį žmogaus brendimo kelią įdėmiai fiksuojančių bei atidžiai pasaulį analizuojančių laiškų, kurie šiemet švenčia ketvirtį amžiaus savo egzistencijos. Kaip sako laiškus savo mokytojui Tomui Kelertui iš anapusybės rašantis Leonas Ciparis — „ Tikiu, kad tu juos perskaitysi. Žinau, kad būtinai juos perskaitysi.Kiti taip pat domėjosi


2021-01-06

2018-03-06

cool and good reading

2017-12-08

Man taip pat patiko. Rekomenduoju.

2017-11-16

O man patiko.

2017-10-23

Patariu nepirkti. Knyga neverta skaitymo. Labai nuobodi ir švaisto jūsų brangų laiką.

Parašykite atsiliepimą apie "Jauno žmogaus memuarai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Jauno žmogaus memuarai", Ričardas Gavelis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Ričardas Gavelis su knyga "Jauno žmogaus memuarai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Jauno žmogaus memuarai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ričardas Gavelis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Jauno žmogaus memuarai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Jauno žmogaus memuarai" perkama kartu