0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Jaunųjų paauglių neformaliojo fizinio ugdymo programa

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Jaunųjų paauglių neformaliojo fizinio ugdymo programa


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Jaunųjų paauglių neformaliojo fizinio ugdymo programa" aprašymas
Knygoje "Jaunųjų paauglių neformaliojo fizinio ugdymo programa" pateikta neformaliojo fizinio ugdymo mokykloje programa, kurios turinys sudarytas vadovaujantis Lietuvos ir užsienio mokslininkų tyrimų rezultatais ir šios programos autorės dvejus metus vykdyto pedagoginio eksperimento duomenimis.
Metodinės priemonės paskirtis - apibrėžti 5-6 klasių mokinių neformaliojo fizinio ugdymo turinį, siekiant neformaliojo ir formaliojo fizinio ugdymo dermės.


Parašykite atsiliepimą apie "Jaunųjų paauglių neformaliojo fizinio ugdymo programa"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Jaunųjų paauglių neformaliojo fizinio ugdymo programa, kurią skaitytojams dovanoja Asta Šarkauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Asta Šarkauskienė su knyga Jaunųjų paauglių neformaliojo fizinio ugdymo programa jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Jaunųjų paauglių neformaliojo fizinio ugdymo programa patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Asta Šarkauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Jaunųjų paauglių neformaliojo fizinio ugdymo programa palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Jaunųjų paauglių neformaliojo fizinio ugdymo programa" perkama kartu