0

Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 6 knyga. Tikrojo atgimimo akis

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 6 knyga. Tikrojo atgimimo akis

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9786094035500

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Knyga "Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 6 knyga. Tikrojo atgimimo akis" - tai sensacingas papildymas: senovinė Tibeto lamų praktika ir dviejų naujų pratimų paslaptis.

Pasaulyje vyksta rimti pokyčiai. Kasdien daugybė žmonių tarsi pabudę iš sapno suvokia, kad gyventi kaip anksčiau nebeįmanoma. Kančios, ligos, priešlaikinė senatvė ir išėjimas iš gyvenimo jau nebeatrodo normalu esant tokiai mokslo ir informacijos pažangai. Vis daugiau žmonių suvokia, kad ligos tėra pasekmė, ir sveikatos šaltinio ieško ne vaistinėse. Jau niekam ne paslaptis jauno kūno šimtamečiai Tibeto vienuoliai, daug kas yra girdėjęs – ir sėkmingai taiko – penkis Tibeto pratimus, kurie 1939 m. pasiekė mus per Peterį Kelderį.

Piotro Levino, šios knygos autoriaus, likimas susiklostė taip, kad jis iš pirmų lūpų sužinojo ne tik tai, kaip iš tiesų reikia atlikti penkis Tibeto pratimus, bet ir ką jie reiškia, kaip veikia. Taip pat P. Levinas perduoda kalnų šventykloje gautas žinias apie gandais apipintą šeštą Tibeto pratimą, atskleidžia, kaip reikia atlikti septintą pratimą, ir įmena amžinojo gyvenimo paslaptį.

Iš rusų kalbos Viktorija Šenbergs

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu