0

Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 6 knyga. Tikrojo atgimimo akis

Informacija

Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 6 knyga. Tikrojo atgimimo akis

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9786094035500

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 6 knyga. Tikrojo atgimimo akis" aprašymas
Knyga "Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 6 knyga. Tikrojo atgimimo akis" - tai sensacingas papildymas: senovinė Tibeto lamų praktika ir dviejų naujų pratimų paslaptis.

Pasaulyje vyksta rimti pokyčiai. Kasdien daugybė žmonių tarsi pabudę iš sapno suvokia, kad gyventi kaip anksčiau nebeįmanoma. Kančios, ligos, priešlaikinė senatvė ir išėjimas iš gyvenimo jau nebeatrodo normalu esant tokiai mokslo ir informacijos pažangai. Vis daugiau žmonių suvokia, kad ligos tėra pasekmė, ir sveikatos šaltinio ieško ne vaistinėse. Jau niekam ne paslaptis jauno kūno šimtamečiai Tibeto vienuoliai, daug kas yra girdėjęs – ir sėkmingai taiko – penkis Tibeto pratimus, kurie 1939 m. pasiekė mus per Peterį Kelderį.

Piotro Levino, šios knygos autoriaus, likimas susiklostė taip, kad jis iš pirmų lūpų sužinojo ne tik tai, kaip iš tiesų reikia atlikti penkis Tibeto pratimus, bet ir ką jie reiškia, kaip veikia. Taip pat P. Levinas perduoda kalnų šventykloje gautas žinias apie gandais apipintą šeštą Tibeto pratimą, atskleidžia, kaip reikia atlikti septintą pratimą, ir įmena amžinojo gyvenimo paslaptį.

Iš rusų kalbos Viktorija Šenbergs

Parašykite atsiliepimą apie "Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 6 knyga. Tikrojo atgimimo akis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 6 knyga. Tikrojo atgimimo akis, kurią skaitytojams dovanoja Piotr Levin. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Piotr Levin su knyga Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 6 knyga. Tikrojo atgimimo akis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 6 knyga. Tikrojo atgimimo akis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Piotr Levin. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 6 knyga. Tikrojo atgimimo akis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 6 knyga. Tikrojo atgimimo akis" perkama kartu