0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jausmų repeticijos. Metai su aktoriumi Vladu Bagdonu

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Jausmų repeticijos. Metai su aktoriumi Vladu Bagdonu


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 1.79 SoldOut
Knygos "Jausmų repeticijos. Metai su aktoriumi Vladu Bagdonu" aprašymas
Kodėl atsirado ši knyga? Ne vien todėl, kad Vladas Bagdonas, kaip daugybę kartų rašyta ir sakyta įvairiomis kalbomis – ...didis šiuolaikinis lietuvių aktorius... ...Rytų Europos teatro simbolis... ...vienas ryškiausių pasaulio tragikų... Kitos šalys atrado Bagdoną kartu su Eimunto Nekrošiaus spektakliu „Pirosmani, Pirosmani...“, kuris dar 1984-aisiais iš uždaros Lietuvos išsiveržė į užsienio gastroles. Lietuvių publika kur kas anksčiau įvertino artistą, vaidinusį Jaunimo teatre nuo 1972-ųjų. Bagdono vaidmenų Ginto Žilio, Natašos Ogaj, Dalios Tamulevičiūtės, Eimunto Nekrošiaus spektakliuose iš karto buvo nemažai, ir visi skirtingi. Svarbiausia – jokio grimo. Tas pats Vladas Bagdonas, niekuo nekeisdamas savo išvaizdos, kuria visiškai kitą sielą ir likimą. Kai 2000 metais Bagdonas pelnė Nacionalinę premiją, teatrologė Ramunė Marcinkevičiūtė rašė, kad šitas artistas jau seniai simbolizuoja aukštos klasės aktorystę. Tai gal pagal Bagdono kūrybą galima rašyti aktorystės vadovėlį? Bet ši knyga – joks vadovėlis. Ir net ne kūrybinės biografijos studija. Ne kokios nors sukaktys ją paskatino, o nostalgija. Artisto ilgesys. Pavydas Meksikai, Pietų Korėjai, Brazilijai, Italijai, Rusijai, Paryžiui ar Tbilisiui, kurių žiūrovai mato Bagdono Otelą ir Faustą, kai „Meno fortas“ vaidina juos tarptautiniuose festivaliuose. Pasaulis grobsto geriausią Lietuvos teatrą ir Bagdoną – kaip jo brangakmenį.
2010 metų išvakarės. Kai po eilinio spektaklio Sankt Peterburge jis grįžta į Vilnių, prasideda mūsų pašnekesiai. Nejučia lėti memuarai, šelmiška ir subjektyvi teatro istorija virsta karštligišku dienoraščiu.
Rūta Oginskaitė

  • Autorius: Rūta Oginskaitė
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 295
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986168577

Parašykite atsiliepimą apie "Jausmų repeticijos. Metai su aktoriumi Vladu Bagdonu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Jausmų repeticijos. Metai su aktoriumi Vladu Bagdonu, kurią skaitytojams dovanoja Rūta Oginskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rūta Oginskaitė su knyga Jausmų repeticijos. Metai su aktoriumi Vladu Bagdonu jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Jausmų repeticijos. Metai su aktoriumi Vladu Bagdonu patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rūta Oginskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Jausmų repeticijos. Metai su aktoriumi Vladu Bagdonu palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Jausmų repeticijos. Metai su aktoriumi Vladu Bagdonu" perkama kartu