0

Jausmų uždanga (serijos "Viliojimo menas" 1-oji knyga)

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 4,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (31%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Jausmų uždanga (serijos "Viliojimo menas" 1-oji knyga)

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786090302057

2020-10-31 3.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Jausmų uždanga (serijos "Viliojimo menas" 1-oji knyga)" aprašymas
"Jausmų uždanga" - keturių knygų serija „Viliojimo menas“ pirmoji knyga.

Kylanti aistra

Dramaturgė.
Jaunai dramaturgei Holei Nelson pagaliau pasisekė – jos pjesė bus rodoma Brodvėjuje. Išgyvenusi nesėkmingą santuoką ir skausmingas skyrybas, Holė nusprendė nuo šiol nebeieškoti meilės, o siekti profesinės sėkmės. Todėl nuodėmingos mintys apie Niką Damoną – jos spektaklyje sutikusį vaidinti garsų aktorių, mokyklos laikų simpatiją – privalo likti tik svajonėmis.

Žvaigždė.
Brodvėjus Nikui – puiki proga iš saldžios kino žvaigždės tapti rimtu teatro aktoriumi. Be to, labai smalsu sužinoti, kur nuves tarp jųdviejų su Hole įsiplieskusi aistra. Tačiau taip laukiama spektaklio premjera gali ir neįvykti. Kažkas to aiškiai nenori...

Iš anglų kalbos vertė Evelina Klimaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Jausmų uždanga (serijos "Viliojimo menas" 1-oji knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autoriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Jausmų uždanga (serijos "Viliojimo menas" 1-oji knyga), kurią skaitytojams dovanoja Regina Kyle. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Regina Kyle su knyga Jausmų uždanga (serijos "Viliojimo menas" 1-oji knyga) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Jausmų uždanga (serijos "Viliojimo menas" 1-oji knyga) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Regina Kyle. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Jausmų uždanga (serijos "Viliojimo menas" 1-oji knyga) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Jausmų uždanga (serijos "Viliojimo menas" 1-oji knyga)" perkama kartu