⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

JAV lietuviai (CD)

1.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
13,03 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2012-01-31 dar tokia kaina...

tokio slamsto sunku surasti!


2022-08-31 13.03 InStock
Į krepšelį

Knygos "JAV lietuviai (CD)" aprašymas

Trečioji unikalaus projekto LIETUVIAI PASAULYJE, skirto Lietuvos vardo paminėjimo tūkstantmečiui dalis – dviguba kompaktinė plokštelė JAV lietuviai. Čia skamba žymiausių išeivijos meno ansamblių “Čiurlionis”, “Dainava”, “Rūta”, Lietuvių operos ir kitų chorų įrašai, unikalaus muzikinio vodevilio teatro “Dzimdzi-drimdzo” atstovų A. Vanagaičio ir J. Olšausko duetas, Mahanojaus lietuviška mainerių orkestra ir LA vyrų kvartetas, žymiosios estrados solistės Vandos Stankus – Panavienės, taip pat Lionės Juodytės, S. Santvaro, D. Polikaičio ir kitų balsai. Šiame rinkinyje liaudies ir autorinės dainos, originalios JAV gyvenusių Br. Budriūno, V. Jakubėno, Br. Jonušo ir daugybės kitų žinomų autorių kompozicijos, pradedant 1928 metų įrašu ir baigiant naujausia “Dainavos” ansamblio vyrų vokalinės grupės daina “Vieni šokam” iš tik prieš mėnesį Čikagoje išleistos kompaktinės plokštelės.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Sutaras
  • Išleidimo metai: 2007
  • ISBN ar kodas: JAV_LIETUVIAI

Kiti taip pat domėjosi


2012-01-31

tokio slamsto sunku surasti!

Parašykite atsiliepimą apie "JAV lietuviai (CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "JAV lietuviai (CD)", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "JAV lietuviai (CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "JAV lietuviai (CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "JAV lietuviai (CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "JAV lietuviai (CD)" perkama kartu