⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Javos rožė

Kaina: 2,89 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 2.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Javos rožė" aprašymas

Joseph Kessel (1898-1979) - garsus prancūzų rašytojas ir žurnalistas, Prancūzijos instituto prancūzų akademijos akademikas (1962).

Redagavo Journal des débats, karo metais tarnavo aviacijoje. Prancūzų akademijos Grand Prix laureatas (1957), Prix des Ambassadeurs (1958), Grand Prix de Monaco (1959) laimėtojas.


Didelio pripažinimo susilaukęs romanas "Javos rožė" ("La rose de Java") pasakoja apie dramatiškus žmonių santykius, skausmingus jų išgyvenimus. Kritika pabrėžia puikų romano stilių, kalbos grožį, psichologizmą perteikiant žmonių jausmus. Veiksmas balansuoja ant realybės ir fantazijos ribos. J. Kessel yra iš tų rašytojų, kurie moka meniškai ir subtiliai perteikti itin asmeniškų temų subtilybes. Žmonių santykiai šiame romane vaizduojami kaip dvasios išbandymas, siekimas bet kokiose situacijose išsaugoti žmogiškąjį orumą.


"Koks nesuprantamas dabar atrodė noras, kurį buvau pareiškęs išvykdamas iš Kobės - kuo greičiau atvykti į Šanchajų. Dabar tariau sau, kad valandos suskaičiuotos, kad, jeigu noriu, jog Floransa priklausytų man, negaliu gaišti nė akimirkos, nes išaušus rytui mūsų laivas išmes inkarą didžiuliame mieste, ir mes atsidursime skruzdėlyne, kur mūsų keliai galbūt niekada nebesusikirs. Jutau, kaip tirpsta akimirkos, kaip nyksta viena po kitos - bergždžiai, bejėgiškai."


  • Autorius: Joseph Kessel
  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2005
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • Formatas: Kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986341507

Parašykite atsiliepimą apie "Javos rožė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Javos rožė", Joseph Kessel. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Joseph Kessel su knyga "Javos rožė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Javos rožė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Joseph Kessel. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Javos rožė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Javos rožė" perkama kartu