0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jei būčiau liūtas

Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 10,29 €*
Sutaupote: 2.30 € (23%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-12-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Jei būčiau liūtas" aprašymas

Rachel Bright – daug apdovanojimų pelniusi vaikiškų knygelių autorė. Jimas Fieldas – taip pat prizais įvertintas iliustratorius. Šie kūrėjai pristato bendrą darbą – vaikišką knygelę „Jei būčiau liūtas“, kuri moko, kad kiekvienas iš mūsų, nepriklausomai nei nuo amžiaus, nei nuo dydžio, viduje turime tiek bailią pelę, tiek drąsų liūtą. Svarbiausia – visada išlikti savimi.

Pagrindinis knygos veikėjas yra mažas peliukas. Jis geras, nuoširdus ir nori su visais draugauti. Deja, jis toks mažas, kad miško žvėrys jo tiesiog nepastebi ir negirdi jo tylaus cypsėjimo. Lyg būtų negana, kad peliukas jaučiasi nematomas, jis dėl to neretai ir nukenčia. Kažkas mažylį nuspiria, kažkas, greičiausiai dramblys, užmina, kažkas, turbūt zebras, ant jo atsisėda.

Peliukas liūdi ir nežino ko griebtis, kad susirastų draugų. Juk jo tiesiog niekas nemato. Ir vieną naktį jam į galvą ateina geniali mintis! Miške stebėdamas visų žvėrių karalių liūtą ir pavydėdamas jam stiprybės bei kitų žvėrių pagarbos, peliukas sugalvoja, kad jam reikia išmokti riaumoti! Va tada tikrai visi išgirs peliuką! Jis liks mažas, tačiau susiras draugų!

Tačiau viena bėdelė, riaumoti jį išmokyti galit tik pats liūtas. Kyla grėsmė, kad žvėrių karalius peliuką tiesiog sučiaumos pietums. Ar verta rizikuoti? Dėl savo svajonės reikia padaryti viską! Nors ir drebėdamas, mažylis išsiruošia į svečius pas didįjį liūtą prašyti riaumojimo pamokų.

Ir štai čia prasideda netikėti dalykai! Pasirodo, kad liūtas bijo pelių! Kas galėjo pagalvoti, kad nepastebimas ir negirdimas peliukas gali išgąsdinti karalių? O kas nutiko po to, sužinosite atvertę naują knygelės „Jei būčiau liūtas“ puslapį. Ši istorija moko, kad kiekvienas iš mūsų viduje turime ir stiprybių, ir silpnybių. Pasirodo, liūtai gali būti bailūs, o pelės drąsios. Sujungus avi šias savybes gims stipri komanda.

Trumpi, eiliuoti knygelės tekstai įtrauka į istoriją, o nuotaikingi paveikslėliai neleidžia atsiitraukti iki pat pabaigos! Autorių duetas puikiai padirbėjo!

Rachel Bright – žodžių meistrė ir profesionali optimistė. Na, bent taip pati apie save sako. Jos knygelės vaikams parduodamos milijoniniais tiražais, išverstos į daugiau nei 40 kalbų ir pelnė ne vieną apdovanojimą.

Jimas Fieldas – grafikos dizaineris ir iliustratorius. Jis bendradarbiauja su daugybę knygų autorių, taip pat yra išleidęs ir savo sukurtą knygelę vaikams.

Iš anglų kalbos vertė Reda Puodžiukė


  • Autorius: Rachel Bright, Jim Field
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 25
  • Formatas: 22x27, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094793141

Parašykite atsiliepimą apie "Jei būčiau liūtas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Jei būčiau liūtas", kurį parašė Jim Field, Rachel Bright. Siūlome ne tik išsamų "Jei būčiau liūtas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jim Field, Rachel Bright. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Jei būčiau liūtas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Jei būčiau liūtas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Jei būčiau liūtas" perkama kartu