0

Jei duosi peliukui sausainį

Informacija

Jei duosi peliukui sausainį

  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 22x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9786094413032

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Jei duosi peliukui sausainį" aprašymas

Jei į namus užsuks alkanas keliauninkas, mielai pavaišinsi jį sausainiu. Gavęs sausainį, peliukas paprašys pieno. Paskui užsimanys pasižiūrėti į veidrodį, ar neliko pieno ūsų. Tuomet paprašys žirklių apsikirpti. O tada... Pokštai šioje knygelėje lyg domino plytelės virsta iš puslapio į puslapį, o skaitytojui norisi šypsotis.

Ši žavinga amerikiečių autorių Lauros Numerof ir Felicijos Bond paveikslėlių knygelė pasaulyje sulaukė didžiulės sėkmės.

Leidykla „Nieko rimto“ pristato ją naujoje edukacinėje serijoje „Skaitau anglų ir lietuvių kalbomis“. Knygelės tekstas pateikiamas angliškai ir nurodoma, kaip tarti žodžius.
Paraštėse lydi vertimas į lietuvių kalbą.
Priešlapiuose rasite daiktavardžių žodynėlį ir spalvingą stalo žaidimą.?

Iš anglų kalbos vertė Viktorija Uzėlaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Jei duosi peliukui sausainį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Jei duosi peliukui sausainį, kurią skaitytojams dovanoja Laura Numeroff. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Laura Numeroff su knyga Jei duosi peliukui sausainį jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Jei duosi peliukui sausainį patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laura Numeroff. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Jei duosi peliukui sausainį palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Jei duosi peliukui sausainį" perkama kartu