⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jei ieškai Dievo

Kaina: 7,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Jei ieškai Dievo" aprašymas

Brolis Jeanas-René Bouchet (Žanas Renė Bušė) gimė 1936 m. Prancūzijos pietuose, 1956 m. įstojo į šv. Dominyko ordiną. Dėstė patristiką ir vienuolinio gyvenimo istoriją. Buvo paskirtas lydėti kontempliatyviąsias seseris dominikones, paskui tapo Tulūzos provincijos noviciato magistru, 1980–1987 m. buvo Prancūzijos provincijos provincijolu. Brolis Jeanas-René liko įsimintina asmenybė kelioms kartoms pirmiausia dėl savo žmogiško jautrumo ir įvairiapusiško krikščioniškųjų tradicijų suvokimo.

Knyga „Jei ieškai Dievo“ pasirodė 1982 m. ir tapo nuolat perleidžiamu krikščioniškuoju betseleriu, nes yra prieinama ir priimtina visiems, norintiems savo gyvenime susitikti Dievą.

ses. Inga Barbora Kazakevičiūtė CSJ


  • Autorius: Jean-Rene Bouchet
  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955294849
  • Vertėjas: Inga Kazakevičiūtė
  • Iš kokios kalbos versta: prancūzų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Jei ieškai Dievo"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Jean-Rene Bouchet pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Jei ieškai Dievo", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Jei ieškai Dievo" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Jei ieškai Dievo" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Jei ieškai Dievo"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jean-Rene Bouchet tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Jei ieškai Dievo" perkama kartu