0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Jei su lapėm prasidėsi… Lietuvių ir anglų patarlės, priežodžiai, palyginimai

Kaina internetu: 11,79 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 1.20 € (10%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Jei su lapėm prasidėsi… Lietuvių ir anglų patarlės, priežodžiai, palyginimai


2021-05-31 11.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Jei su lapėm prasidėsi… Lietuvių ir anglų patarlės, priežodžiai, palyginimai" aprašymas

Knygą "Jei su lapėm prasidėsi..." sudaro lietuvių patarlės, priežodžiai, palyginimai ir posakiai, kurių pagrindinė veikėja yra lapė. Kiekvienos patarlės reikšmė paaiškinta, patarlės papildytos variantais, pateikti tiesioginiai ir netiesioginiai atitikmenys anglų kalba. Pabaigoje skaitytojas ras temų rodyklę ir lietuvių bei anglų patarlių, rodykles.

Ši knyga "Jei su lapėm prasidėsi... " puikiai tinka tiek lietuvaičiams, norintiems gražiai kalbėti gimtąja kalba ir geidaujantiems turtinti anglų kalbos žinias, tiek kitataučiams, trokštantiems šnekėti vaizdinga lietuvių kalba, taip pat mokytojams, ieškantiems papildomų ugdymo priemonių ar vertėjams, ieškantiems šmaikštaus, taiklaus ir sąmojingo posakio ar atitikmens.


  • Autorius: Rasa Bačiulienė
  • Leidėjas: Pamėginčius
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098224054

Parašykite atsiliepimą apie "Jei su lapėm prasidėsi… Lietuvių ir anglų patarlės, priežodžiai, palyginimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie tautosaką

Rasa Bačiulienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Jei su lapėm prasidėsi… Lietuvių ir anglų patarlės, priežodžiai, palyginimai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Jei su lapėm prasidėsi… Lietuvių ir anglų patarlės, priežodžiai, palyginimai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Jei su lapėm prasidėsi… Lietuvių ir anglų patarlės, priežodžiai, palyginimai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Jei su lapėm prasidėsi… Lietuvių ir anglų patarlės, priežodžiai, palyginimai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rasa Bačiulienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Jei su lapėm prasidėsi… Lietuvių ir anglų patarlės, priežodžiai, palyginimai" perkama kartu