Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Jei tektų klausyti širdies (Jausmų egzotika)

Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 3,39 €*
Sutaupote: 0,40 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Jei tektų klausyti širdies (Jausmų egzotika)" aprašymas

"Jei tektų klausyti širdies" - dviejų knygų serijos „Gėdingai pagarsėję Kouplendai“ pirma knyga.

Netekėsiu už tavęs.
Niekada!
Saidijos šeicho Mikaelio laukia tikras akibrokštas! Garsioji manekenė Džema Kouplend jo šalies dykumoje demonstruoja savo kūną, taip pažeisdama įstatymus. Mikaeliui tai tampa puikia proga atkeršyti už savo šeimą, kurią sužlugdė Džemos tėvas. Jis iškelia merginai ultimatumą: ji taps jo kaline arba žmona.
Džemai, kurios gyvenimą skaudžiai paveikė nedori jos tėvo darbai, labai reikėjo fotosesijos dykumoje, kurią sustabdė pats šeichas. Ji nenutuokė, kad pažeidžia jo šalies įstatymus! O štai įžūlus Mikaelio ultimatumas Džemą ne tiek pribloškė, kiek įsiutino. Nejau tas arogantiškas šeichas tikisi, kad ji taps jo tylia, paklusnia nuotaka?

Iš anglų kalbos vertė Evelina Klimaitė

  • Autorius: Jane Porter
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090303238

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Jei tektų klausyti širdies (Jausmų egzotika)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygų serija „Svajonių romanai“

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Jei tektų klausyti širdies (Jausmų egzotika)", Jane Porter. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jane Porter su knyga "Jei tektų klausyti širdies (Jausmų egzotika)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Jei tektų klausyti širdies (Jausmų egzotika)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jane Porter. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Jei tektų klausyti širdies (Jausmų egzotika)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Jei tektų klausyti širdies (Jausmų egzotika)" perkama kartu