0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jeigu

1.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -67%
Kaina internetu: 1,69 €
Kaina knygyne: 5,03 €*
Sutaupote: 3.34 € (67%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
2020-08-18 zero

Tai matosi, kad puikus, jeigu nukainuoja 70 procentų po 10 metų. Tokia poezijos padetis apverktina

Jeigu


2021-08-31 1.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Jeigu" aprašymas

Naujų eilėraščių rinkinys. Šio poeto, debiutavusio 1991 m., kūryba traukia poezijos vertėjus ir leidėjus kitose šalyse, jo knygų išleista septyniomis pasaulio kalbomis, eilėraščių išversta į dvidešimt kalbų. Patrauklus laisvas poetinis pasakojimas, universali problematika, santūri nugludinta išraiška, kultūrinių asociacijų tinklas – tai jau žinomi jo kūrybos bruožai. Naujas rinkinys turtina šią kryptį asmeniškų patirčių, vaikystės aidų, autentiškų įspūdžių (kelionės) intakais bei poetinių intonacijų įvairove.
„Jei a, tai b. Logikoje ši jungtis vadinama implikacija. Sudėtingiausia iš visų loginių jungčių, anot matematikų. Viltis implikuoja dievą, gyvenimas – mirtį. Arba atvirkščiai. Arba ir kitaip. Mirtis implikuoja viltį, dievas – gyvenimą. Arba dar kitaip. Gyvenimas implikuoja dievą, viltis – mirtį. Kompiuterio smegenis nuo tokių loginių pasažų ištiktų trumpas sujungimas. Nebent jis bandytų rašyti eilėraštį. Taip veikia ir mano smegenų kompiuteris. Kad neperdegtų. Pats eilėraštis yra implikacija. Išplėstinis sąlyginis sakinys. Nes ir aš pats gyvenu su viena sąlyga. Jeigu.“ – Eugenijus Ališanka2020-08-18

Tai matosi, kad puikus, jeigu nukainuoja 70 procentų po 10 metų. Tokia poezijos padetis apverktina

Parašykite atsiliepimą apie "Jeigu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Jeigu", kurią skaitytojams dovanoja Eugenijus Ališanka. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Eugenijus Ališanka su knyga "Jeigu" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Jeigu" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eugenijus Ališanka. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Jeigu" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Jeigu" perkama kartu