⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Jekaterina Didžioji. Moters portretas

Kaina: 22,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 22.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Jekaterina Didžioji. Moters portretas" aprašymas

Pulitzerio premijos laureato Roberto K. Massie istoriniame pasakojime „Jekaterina Didžioji. Moters portretas“ nusikeliame į XVIII amžių. Kunigaikštytė Sofija, būdama vos keturiolikos, išvyksta į Rusiją, kad ištekėtų už kunigaikščio Petro. Po kurio laiko ji tampa viena įtakingiausių moterų istorijoje.

Gimusi smulkiųjų vokiečių aristokratų šeimoje ji vien dėl savo ryžto tapo imperatore Jekaterina II. Ji atsisėdo į Petro I sostą ir 34 metus valdė Rusijos imperiją – didžiausią pasaulyje. Jos rankose buvo valdžia, užsienio politika, kultūros plėtra ir Rusijos liaudies gerovė. Jos parašas, padėtas ant potvarkio, buvo įstatymas, o nutarimas bet kuriam iš dvidešimties milijonų pavaldinių galėjo reikšti gyvenimą arba mirtį. Jekaterina II buvo protinga, labai apsiskaičiusi ir įžvalgi žmonių žinovė. Per perversmą ji parodė ryžtą ir drąsą, o vos įžengusi į sostą – tolerantiškumą, pasirengimą atleisti, politinę moralę, grįstą racionalumu ir praktiškumu. Imperatorišką laikyseną ji sušvelnindavo humoru ir aštriu liežuviu.

Jekaterina įžengė į sostą kariuomenės, cerkvės, aukštuomenės daugumos ir Sankt Peterburgo liaudies palaikoma – visi jie jai padėjo, nes jos asmenybė ir būdas buvo visiška priešingybė jos vyro Petro III akivaizdžiam negebėjimui valdyti. Ji buvo didinga monarchijos amžiaus figūra. Vienintelė jai lygi moteris Europos soste buvo Anglijos karalienė Elžbieta I. Rusijos istorijoje ji ir Petras I savo gebėjimais ir laimėjimais yra iškilę aukščiau visų kitų 300 metų senumo Romanovų dinastijos carų ir imperatorių.


  • Pavadinimas originalo kalba: Catherine the Great: Portrait of a Woman
  • Autorius: Robert K. Massie
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 567
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955269724
  • Vertėjas: Daiva Bičev
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Jekaterina Didžioji. Moters portretas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Biografijos ir autobiografijos

Robert K. Massie pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Jekaterina Didžioji. Moters portretas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Jekaterina Didžioji. Moters portretas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Jekaterina Didžioji. Moters portretas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Jekaterina Didžioji. Moters portretas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robert K. Massie tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Jekaterina Didžioji. Moters portretas" perkama kartu