0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jėzaus kraštas. Kelionės laiku vadovas

Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (12%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Jėzaus kraštas. Kelionės laiku vadovas


2021-06-30 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Jėzaus kraštas. Kelionės laiku vadovas" aprašymas
"Jėzaus kraštas. Kelionės laiku vadovas" - tai pažintinė knygelė rekomenduojamas nuo 8 metų amžiaus.


Ši knyga "Jėzaus kraštas. Kelionės laiku vadovas" - tai tavo bilietas į Jėzaus kraštą 50 m. po Kr. Iš jos sužinosi krašto istoriją, rasi žemėlapių ir patarimų kur ir kokiu keliu keliauti, ką būtina pamatyti, ką galima pigiau nusipirkti.

Susikrauk į kuprinę sandalus, įsidėk šekelių ir keliauk į praeitį.


Parašykite atsiliepimą apie "Jėzaus kraštas. Kelionės laiku vadovas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Religijos ir tikybos knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Jėzaus kraštas. Kelionės laiku vadovas, kurį parašė Peter Martin. Siūlome ne tik išsamų Jėzaus kraštas. Kelionės laiku vadovas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Peter Martin. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Jėzaus kraštas. Kelionės laiku vadovas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Jėzaus kraštas. Kelionės laiku vadovas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Jėzaus kraštas. Kelionės laiku vadovas" perkama kartu