0

Pirkėjų atsiliepimai

Jėzaus mirtis

Kaina internetu: 7,29 €
Kaina knygyne: 13,79 €*
Sutaupote: 6,50 € (48%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 7.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Jėzaus mirtis" aprašymas

Nobelio premijos laureatas J. M. Coetzee romanu „Jėzaus mirtis“ užbaigia alegorinę trilogiją, kurią pradėjo knyga „Jėzaus vaikystė“ bei tęsė „Jėzaus mokyklos metai“.

Romane vėl sutinkame tuos pačius veikėjus – berniuką Dovydą ir jo įtėvius Simoną bei Inesą. Dovydas, kurį Simonas kadaise sutiko bėgdamas iš neįvardintos šalies, išaugo į aukštą dešimtmetį. Jis pamišęs dėl futbolo ir kankina savo tėvus nesibaigiančiais klausimais. Simonas nežino, ką į juos atsakyti, bet mėgsta stebėti gatvėje su draugais kamuolį spardantį berniuką.

Vieną dieną netoliese įsikūrusių vaikų namų direktorius Chulijus Fabrikantė pakviečia Dovydą ir jo draugus pažaisti futbolo su našlaičiais. Sužavėtas berniukas nusprendžia, kad jo vieta yra našlaičių namuose, juk jis neturi tėvų. Simonas su Inesa negali padaryti nieko, kad jį sustabdytų. Ar jie turi teisę prieštarauti? Tačiau neilgai trukus namus palikusį Dovydą užklumpa liga, keičianti viską. Vaikas tolsta nuo pasaulio ir palieka daugybę klausimų. Kas yra ši berniukas, bandantis suprasti pasaulį per skaičius, žvaigždes, šokius ir futbolą?

„Jėzaus mirtis“ – paskutinė J. M. Coetzee poetinės ir filosofinės sakmės apie Dovydo gyvenimą dalis. Šiame romane, kuriame ieškoma viso ko prasmės, Nobelio premijos laureatas vėl patvirtina nepaprastą savo talentą.

Paskutinėje trilogijos dalyje autorius išjaučia giliausius tėvų skaudulius ir kelia klausimus, kas yra našlaitis, ką reiškia būti tėvais, kada laikas paleisti savo vaikus ir kas nutinka, kai kilnūs principai susiduria su šiurkščiomis kasdienio gyvenimo detalėmis. Kaip ir ankstesnės knygos, „Jėzaus mirtis“ priverčia permąstyti savo vertybes ir iškelia naujų klausimų.

John Maxwell Coetzee (g. 1940) – vienas žymiausių šiuolaikinių rašytojų, apdovanotas prestižinėmis „Man Booker“, Nobelio literatūros ir kitomis premijomis. Autoriaus knygas mėgsta intelektualios literatūros gerbėjai, jo kūriniai turtingi netikėtomis kompozicijomis ir siužetais, giliais dialogais bei veikėjų refleksija.

Iš anglų kalbos vertė Rasa Drazdauskienė

Sudomino trumpas aprašymas? Kviečiame romaną „Jėzaus mirtis“ įsigyti internetu ir sužinoti, kuo baigėsi Dovydo, Simono ir Inesos istorija. Galime pasiūlyti ir kitų žanrų knygų, juk online knygyno asortimentas iš tiesų gausus, o pirkti verta dėl gerų kainų. Pasinaudokite išpardavimais bei akcijomis ir knygų įsigysite dar pigiau. Jas išsirinkti padės atsiliepimai bei apžvalgos, o taip pat mūsų parengta santrauka su aprašymais, ištraukomis, nurodytu puslapių skaičiumi ir kitomis detalėmis.


  • Nobelio literatūros premijos laureato knyga

  • Autorius: J. M. Coetzee
  • Serija: Kultinės knygos
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094443473

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Jėzaus mirtis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Jėzaus mirtis", J. M. Coetzee. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar J. M. Coetzee su knyga "Jėzaus mirtis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Jėzaus mirtis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė J. M. Coetzee. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Jėzaus mirtis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Jėzaus mirtis" perkama kartu