0

Jėzaus mokyklos metai

  • Nuolaida knygai -63%
Kaina internetu: 5,49 €
Kaina knygyne: 14,49 €*
Sutaupote: 9.00 € (63%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Jėzaus mokyklos metai

  • Serija: Kultinės knygos
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 978609444224

2020-10-31 5.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Jėzaus mokyklos metai" aprašymas

Užburiančioje alegorijoje "Jėzaus mokyklos metai", toliau tęsiančioje „Jėzaus vaikystėje“ pradėtą Dovydo, Simono ir Inesos istoriją, J. M. Coetzee subtiliai nagrinėja esminius klausimus: kaip suaugti, ką reiškia būti tėvu ar motina, kodėl intelektas ir emocijos nuolatos grumiasi tarpusavyje ir kaip mes pasirenkame gyventi savo gyvenimą.

"Žmogui plaukiant laivu per vandenyną, nuplaunami visi buvę prisiminimai, ir jis pradeda visiškai naują gyvenimą. Taip jau nutinka. Nėra praeities. Nėra istorijos. Laivas prisišvartuoja uoste, mes išlipame trapu į sausumą ir pasineriame į tai, kas yra čia ir dabar. Prasideda laikas."

Dovydas – mažas berniukas, kuris be paliovos visko klausinėja. Simonas ir Inesa juo rūpinasi naujame mieste Estreloje. Vaikas mokosi kalbos, susiranda draugų. Jis turi didelį, jį saugantį šunį Bolivarą. Dovydui tuoj sueis septyneri metai ir jis turi lankyti mokyklą, todėl yra priimamas į Šokio akademiją. Ten, apsiavęs naujais auksiniais šokio bateliais, išmoksta iškviesti iš dangaus šokio numerius. Tačiau kartu berniukui tenka sužinoti, ką gali padaryti suaugusieji.

Iš anglų kalbos vertė Rasa Drazdauskienė

Parašykite atsiliepimą apie "Jėzaus mokyklos metai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Jėzaus mokyklos metai, kurią skaitytojams dovanoja J. M. Coetzee. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar J. M. Coetzee su knyga Jėzaus mokyklos metai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Jėzaus mokyklos metai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė J. M. Coetzee. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Jėzaus mokyklos metai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Jėzaus mokyklos metai" perkama kartu