0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Atminties žaidimas „Jėzaus pėdomis“

13,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Atminties žaidimas „Jėzaus pėdomis“


2021-06-30 13.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Atminties žaidimas „Jėzaus pėdomis“" aprašymas

Knygelėje „Jėzaus pėdomis“ paaiškinama, kaip žaisti atminties žaidimą, joje taip pat rasite istorijų iš Jėzaus gyvenimo bei daug žaidimų, kurie padės paprastai ir su džiaugsmu pažinti Evangeliją.

Atminties žaidime „Jėzaus pėdomis“ yra 40 kortelių, su kuriomis galima žaisti pagal visiems gerai žinomo atminties lavinimo žaidimo taisykles (žr. knygelėje). Norėdami laimėti korteles, kuriose pavaizduoti personažai bei epizodai iš Jėzaus gyvenimo, žaidėjai turi rasti porą. Šis žaidimas lavina vaikų atmintį, pastabumą bei gebėjimą susikaupti, nes reikia ne tik rasti kortelės porą, bet ir pamatyti tų dviejų kortelių skirtumus.Parašykite atsiliepimą apie "Atminties žaidimas „Jėzaus pėdomis“"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Francesca Marchelak parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Atminties žaidimas „Jėzaus pėdomis“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Atminties žaidimas „Jėzaus pėdomis“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Atminties žaidimas „Jėzaus pėdomis“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Atminties žaidimas „Jėzaus pėdomis“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Francesca Marchelak tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Atminties žaidimas „Jėzaus pėdomis“" perkama kartu