TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Jėzaus šeimos kapas

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 3.29 SoldOut

Knygos "Jėzaus šeimos kapas" aprašymas


O jeigu Jėzus niekada neegzistavo? Šiandien dauguma ekspertų teigia būtent taip.

Iki šiol nebuvo jokio jo egzistavimo įrodymo. Jokių pirštų atspaudų, jokių kaulų, jokių iš natūros tapytų portretų.


Šioje pribloškiančioje knygoje "Jėzaus šeimos kapas" - atradimas, tyrimas ir įrodymai, galintys pakeisti istoriją!

Knygos autoriaia Simcha Jacobovicis ir Charlesas Pellegrino pateikia ne krislelį įrodymų, o tikrą jų laviną. Jų tyrimas be jokių pagrįstų abejonių įrodo, jog pirmojo amžiaus žydų kapas, 1980 metais atrastas Talpiote, prie Jeruzalės, yra Jėzaus ir jo šeimos kapas. Dar labiau jaudina tas, kad kape rasti fiziniai įrodymai pasakoja apie Jėzų, jo mirtį, ryšius su kitais su kitais toje pačioje kapavietėje palaidotais šeimos nariais.

Šioje knygoje "Jėzaus šeimos kapas" aprašomas trejus metus trukęs labiausiai stulbinančio praėjusio amžiaus archeologinio atradimo tyrinėjimas. Ar tikite, kad Jėzus buvo Dievo sūnus, ar kad paprasčiausias žmogus, niekas neprieštaraus, jog jis buvo viena svarbiausių kada nors gyvenusių asmenybių; tikriausiai vienintelė tokia asmenybė, kurios gyvenimas tebeturi įtakos visam mūsų pasauliui.


Jūsų rankose – ne šiaip sau knyga, kurioje susipina istorija, archeologija ir teologija. Tai iliustruotas (net 16 puslapių spalvotų iliustracijų!) dokumentinis tyrimas, kuris pakeis jūsų požiūrį į Dievą, tradicinę religiją ir viską, ką žinojote apie Jėzaus gyvenimą ir mirtį.
Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Jėzaus šeimos kapas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Jėzaus šeimos kapas", Simcha Jacobovicis, Charlesas Pellegrino. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Simcha Jacobovicis, Charlesas Pellegrino su knyga "Jėzaus šeimos kapas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Jėzaus šeimos kapas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Simcha Jacobovicis, Charlesas Pellegrino. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Jėzaus šeimos kapas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Jėzaus šeimos kapas" perkama kartu